فهرست
خاطره نگاری از پرسپولیس-بنیادکار/ وقتی ریوالدو، کریمی را برد
خاطره نگاری از پرسپولیس-بنیادکار/ وقتی ریوالدو، کریمی را برد

خاطره نگاری از پرسپولیس-بنیادکار/ وقتی ریوالدو، کریمی را برد

آی اسپورت- شش سال بعد از شکست دردناک پرسپولیسی ها از رقیبِ ازبکستانی، بار دیگر سرنوشت آسیایی قرمزها، به این رقیب پیوند خورده است. پرسپولیس فردا در شرایط مسابقه حساس هفته پایانی مرحله گروهی را برگزار می کند، که خاطره خوبی از تقابل با بنیادکار در آزادی ندارد. بچه های برانکو برای صعود، از این مسابقه 3 امتیاز می خواهند. مسابقه ای که بلیت هایش رایگان اعلام شده اند تا همانند مسابقه 6 سال قبل، احتمالا 100 هزار هوادار در آزادی حاضر شوند.

دوئل ریوالدوی برزیلی با بازیکنی که در سال های اوج فوتبال اش در ایران لقبِ «ریوالدو» گرفته بود، جذاب ترین بخش مسابقه دو تیم در سال 2009 بود. پرسپولیس وینگادا به واسطه صدرنشینی، میزبانِ تک مسابقه مرحله یک شانزدهم شده بود و این مسابقه را باید با بنیادکارِ اسکولاری برگزار می کرد. در روز ناموفق علی کریمی، ریوالدو توانست برای تیمش پنالتی بگیرد و توپ را به تور دروازه حقیقی برساند و بنیادکار را پیش چشم صدهزار جفت چشم، به دور بعد برساند. 

بنیادکاری که فردا در آزادی مقابل پرسپولیس بازی می کند، تیم کم رمقی نشان داده و قابل قیاس با تیم پرستاره 6 سال قبل نیست. با این وجود، برای قطعی دانستن صعود پرسپولیسی ها هنوز زود است. آن ها به شدت به این صعود نیاز دارند تا همه این روزها را پشت سر بگذارند. همه روزهای تعویضِ مربی و دربند رفتن مدیرعامل و مزایده های بی نتیجه و بازیکنان جوان پرحاشیه و کم مغز و ... . آن ها بیشتر از نان شب، به این صعود نیاز دارند. البته به شرطی که یک شکست وحشتناک، در دور بعدی انتظارشان را نکشد!

     
آی اسپورت
2015-05-05 13:04:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر