فهرست
خطر انفجار! / پرسپولیس در یک‌قدمی محرومیت
خطر انفجار! / پرسپولیس در یک‌قدمی محرومیت

خطر انفجار! / پرسپولیس در یک‌قدمی محرومیت

آی اسپورت- در فاصله 30ساعت تا آغاز بازی حساس و سرنوشت‌ساز پرسپولیس مقابل بنیادکار ازبکستان، نماینده AFC هشداری جدی به هواداران پرسپولیس داد: «نارنجک ممنوع! فقط یک انفجار کافی است تا از میزبانی محروم شوید...»

چن یونگ لیانگ، نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه هماهنگی ظهر امروز توجه ویژه‌ای به موضوع امنیت انضباطی و روانی در ورزشگاه آزادی داشت. او که بخش مهمی از جلسه را به این موضوع اختصاص داده بود، با اشاره به انفجار نارنجک دست‌ساز در بازی با النصر گفت: «چنانچه در بازی با بنیادکار حتی شاهد یک مورد از این دست باشد، گزارش خواهد شد و نتیجه آن برخورد جدی کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود که به واسطه آن، باشگاه پرسپولیس ضمن مواجهه با جریمه نقدی سنگین، با محرومیت از بازی‌های خانگی در آینده روبرو خواهد شد.»

ناظر چینی تاکید کرد در این صورت پرسپولیس در صورت صعود به مرحله بعد امکان استفاده از امتیاز میزبانی را از دست خواهد داد و در صورت عدم صعود، این محرومیت در آینده اعمال می‌شود. او ضمنا نسبت به استفاده تماشاگران از نور لیزر علیه بازیکنان حریف نیز هشدار داد.

پرسپولیس در این بازی سرنوشت‌ساز نیاز به کسب یک پیروزی خانگی برای صعود به مرحله بعد دارد و برای دستیابی به این هدف امید زیادی به حضور صدهزار نفری هوادارانش بسته است. هوادارانی پرشور و البته بدون لیزر و نارنجک.

     
آی اسپورت
2015-05-05 13:28:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر