فهرست
بارسا و 8 گزینه برای جانشینی مارتینو
بارسا و 8 گزینه برای جانشینی مارتینو

بارسا و 8 گزینه برای جانشینی مارتینو

آی اسپورت- به گزارش رسانه های اسپانیایی، باشگاه فوتبال بارسلونا قصد ندارد قرارداد جراردو مارتینو را تمدید  کند و از هم اکنون به دنبال مناسبت ترین گزینه برای جانشینی او هستند.

روزنامه اسپورت چاپ کاتالونیا نوشت مسئولان بارسا از عملکرد جراردو مارتینو سرمربی آرژانتینی تیم خود راضی نیستند و نه تنها قصد ندارند قرارداد وی را که تا تابستان 2015 اعتبار دارد تمدید کنند ، بلکه امکان برکناری وی در صورت کسب نتایج ضعیف تر نیز وجود دارد.

 از همین رو مسئولان باشگاه هشت مربی را در نظر گرفته اند و این فهرست در سه بخش با توجه به عملکرد و شیوه مربیگری تقسیم شده است.

در گروه اول نام ارنستو والورده سرمربی تیم آتلتیک بیلبائو ، لوئیس انریکه مارتینس سرمربی سلتاویگو و بازیکن سابق بارسا و آندره ویلاش بوآش مربی پرتغالی و سابق تیم های چلسی و تاتنهام و البته پپ گواردیولا سرمربی بسیار موفق تیم در سال های اخیر که در حال حاضر هدایت بایرن مونیخ را بر عهده دارد ، قرار گرفته است. وجه مشترک این گروه اسپانیایی بودن مربیان است.

در گروه دوم نام دیه گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی مو موفق تیم آتلتیکو مادرید و یورگن کلوپ سرمربی آلمانی تیم بوروسیا دورتموند قرار گرفته است.این گروه از بخت بیشتری نسبت به گروه اول برخوردار هستند. در گروه سوم نیز نام روبرتو مارتینس مربی اسپانیایی تیم اورتون و وینچنزو مونتلا سرمربی ایتالیای تیم فیورنتینا قرار دارند که مذاکره با آن‌ها در اولویت سوم قرار خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-02-27 12:34:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر