فهرست
تهدید مدیر ذوب: بعد از 3 خرداد، در فینال حذفی بازی نمی‌کنیم
تهدید مدیر ذوب: بعد از 3 خرداد، در فینال حذفی بازی نمی‌کنیم

تهدید مدیر ذوب: بعد از 3 خرداد، در فینال حذفی بازی نمی‌کنیم

آی اسپورت- انتخاب تاریخ فینال جام‌حذفی در این فصل به بحران تبدیل شده. پس از اینکه نفت تهران و ذوب اهن اصفهان به فینال صعود کردند، هنوز سازمان لیگ برای روز برگزاری فینال تاریخی را نهایی نکرده. آنها منتظر سرنوشت صعود نفت تهران هستند تا روز فینال را فیکس کنند. این موضوع باعث شده که آذری مدیر ذوب خطاب به سازمان لیگ اعتراض کند:  «متاسفانه شاهدیم کی‌روش قهر می‌کند، بعد سه ماه بر می‌گردد و برنامه‌ای را می‌دهد که برنامه سازمان لیگ و باشگاه‌ها را بهم می‌ریزد. در این بین گناه ما چیست؟ یادم هست در دوره قبل که در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتیم نماینده عربستان را در خاک آن کشور شکست دادیم و سه روز بعد هم در ایران با پرسپولیس بازی کرده و این تیم را هم بردیم. به هر حال تیمی که در این رقابت‌ها شرکت می‌کند از هر نظر باید پتانسیل حضور در این بازی‌ها را داشته باشد.»

اما تهدید‌های سعید آذری به اینجا ختم نشده. او گفت: «تا امروز نهایت همکاری را با سازمان لیگ و تیم امید داشته‌ایم و دوست داریم به باشگاه نفت هم که در حال حاضر در آسیا به عنوان نماینده فوتبال ایران آبروداری می‌کند کمک کنیم اما تا جایی که منافع خود ما تهدید نشود بنابراین با تعویق تاریخ فینال جام حذفی حداکثر تا سوم خرداد موافقت می‌کنیم. اگر بخواهند این بازی را به تاریخی بعد از این موکول کنند حاضر به پذیرش آن نیستیم و بهتر است خود بهروان به نمایندگی از ما مقابل نفت به میدان برود و بازی کند.»

9 اردیبهشت‌ماه در قرعه‌کشی که در سازمان لیگ انجام شد، نفت میزبان فینال شد و به دو تیم اعلام شد که تاریخ بازی فینال در ورزشگاه تختی «به زودی» اعلام خواهد شد.

     
آی اسپورت
2015-05-05 13:37:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر