فهرست
وضعیت قرمز در مشهد/ پدیده «تعطیل» شد!
وضعیت قرمز در مشهد/ پدیده «تعطیل» شد!

وضعیت قرمز در مشهد/ پدیده «تعطیل» شد!

آی اسپورت- تیمِ مشهدی لیگ برتر، در نیم فصل اول به عنوان پدیده تاکتیکی فوتبال ایران و البته به عنوان تیمی شناخته می شد که در مسابقه های خانگی، جمعیت زیادی را به ورزشگاه می کشاند. اوضاع پدیده مشهد در نیم فصل دوم اما درگیرِ تحولی آشکار شد. آن ها بعد از حواشی مربوط به شرکتی که باشگاه را تحت مالکیت اش داشت، دیگر هرگز ثبات و آرامش پیدا نکردند و یکی از مهم ترین مهره های خارجی شان را نیز به سادگی از دست دادند.

علیرضا مرزبان، جلسه های تمرینی امروز و فردای تیمش را تعطیل اعلام کرده است. بدقولی مدیران باشگاه در مورد تاریخ پرداخت حقوق به بازیکنان، موجب شده آن ها تصمیم به تحریم تمرین ها تا روز پنج شنبه بگیرند و سرمربی تیم نیز، برای حمایت از آن ها این تصمیم را تایید کرده است. این وضعیت ممکن است حتی بعد از روز پنج شنبه نیز ادامه داشته باشد.

فولاد و ذوب، دو حریف بسیار سخت پدیده در دو هفته پایانی رقابت های لیگ هستند و بعید به نظر می رسد تیم مشهدی، با این وضعیت توانایی امتیاز گرفتن از آن ها را داشته باشد. این تیم 31 امتیازی، حتی روی کاغد دیگر احتمال سقوط به دسته یک را ندارد اما با این وضعیت، عمر ماندگاری پدیده در لیگ چندان طولانی نخواهد شد.

     
آی اسپورت
2015-05-05 14:03:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر