فهرست
اولین پیشنهاد جدی صادقیان / یحیی پیام را احیا می‌کند؟
اولین پیشنهاد جدی صادقیان / یحیی پیام را احیا می‌کند؟

اولین پیشنهاد جدی صادقیان / یحیی پیام را احیا می‌کند؟

آی اسپورت - پیام صادقیان ممکن است بعد از دو سال حضور در پرسپولیس، دوباره به ذوب آهن برگردد. کادرفنی پرسپولیس در هفته‌های اخیر رسما اعلام کرده صادقیان را نمی‌خواهد و مهاجم جنجالی سرخپوشان هم در نامه‌ای با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرده است. صادقیان گفته بود بهترین راه برایش رفتن به یک باشگاه خارجی است اما با توجه به نبود مشتری جدی، احتمالا او مجبور است با یک تیم لیگ برتری قرارداد ببندد.

امروز سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن، برای بازگرداندن صادقیان به ذوب آهن چراغ سبز نشان داد: «در ذوب آهن فقط آقا یحیی در حیطه فنی و بازیکن‌ها تصمیم می گیرد. در مورد پیام صادقیان هم اگر آقا یحیی تصمیم بگیرد که پیام صادقیان به عنوان باشگاه دست پرورده باشگاه ذوب می‌تواند به اصفهان برگردد، من قول می‌دهم هرگز این چیزهایی که در مورد او رخ داده را در اینجا نخواهید دید اما همان طور که گفتم همه این چیزها در اختیار گل محمدی است.» آذری دهنوی را مثالی برای بازیکنانی دانسته که در ذوب آهن حاشیه‌هایشان را کنار گذاشته‌اند: «قاسم دهنوی که پارسال سال خوبی نداشت در یک محیط توام با آرامش دارد کارش را می‌کند و چقدر موفق هم هست. وقتی دهنوی آمد اینجا به او گفتم باید بخواهی و الان باید ببینید دهنوی در حد اسمش چه بازیهای خوبی می‌کند.»

بازگشت به ذوب آهن می‌تواند یک فرصت ویژه برای پیام صادقیان باشد. باشگاهی کم حاشیه که احتمالا فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند و مربی خوبی مثل گل‌محمدی هم دارد. ماجرای حق رشد هم کار ذوب آهن برای گرفتن رضایتنامه از پرسپولیس را راحت می‌کند. شاید این فرصت، آخرین شانس پسر «حسن صادقیان» برای اوج گرفتن دوباره و تحقق بخشیدن به رویاهای پدرش باشد.

  ۳  
آی اسپورت
2015-05-05 15:20:55
نظر دهید

۳ نظر
فراز
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
یک پیشنهاد عاقلانه: رضایتنامه پیام صادقیان رو فقط در صورتی صادرکنید که ذوب آهن متعهد بشه جز به پرسپولیس به هیچ تیم داخلی دیگه ای نفروشدش چون یحیی پیام صادقیان رو آدم می کنه....
-
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۱۶
پیام ساله دیگه بازیکن ازاده و نیازی به رضایتنامه نداره
بنده خدا
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۳۸
بنده خدا اصن اشتباه کرد رفت پرسپولیس از اول
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر