فهرست
اتفاق جالب: جریمه محمد F14 از سوی هواداران تراکتور
اتفاق جالب: جریمه محمد F14 از سوی هواداران تراکتور

اتفاق جالب: جریمه محمد F14 از سوی هواداران تراکتور

آی‌اسپورت- در روزهای پرحاشیه لیگ برتر، هر روز بازیکن جدیدی جریمه می‌شود. جریمه‌هایی که قریب به اتفاق‌شان خیلی سریع مورد بخشش قرار می‌گیرند. محمد ابراهیمی آخرین بازیکنی است که جریمه شد. این بار ابراهیمی نه از سوی فدراسیون فوتبال جریمه شد و نه از سوی مسئولان باشگاه. جریمه ابراهیمی خیلی دردناک‌تر از سایر جریمه‌ها بود. او از سوی هوادارانی جریمه شد که عاشقانه مورد حمایتش قرار می‌دادند.

محمد ابراهیمی که به خاطر سرعت بالایش در تبریز به اف14 معروف است، چهار فصل در تراکتورسازی توپ زد. بازیکنی غیربومی تبریزی‌ها آنقدر در جمع تی‌تی‌ها محبوب شده بود که قبل از آغاز بازی‌ها برای هواداران سرخ‌پوش در نقش لیدر ظاهر می‌شد. پس از هر باری هم که پایش به گل باز می‌شد به سرعت خودش را در قسمتی که هواداران تراکتورسازی حضور داشتند می‌رساند تا برای‌شان به صورت آذربایجانی رقص و پایکوبی کند. ابراهیمی از همین تراکتورسازی هم با نظر کارلوس کی‌روش به تیم ملی رسید و سابقه سه بازی ملی در کارنامه دارد.

اف14 تبریزی‌ها این فصل را هم با تیم محبوبش استارت زد اما در نیمه راه از تراکتورسازی جدا شد و به تیم همشهری پیوست. در دربی این هفته هم زمانی که محسن حسینی دروازه تیم سابقش را باز کرد، شروع به خوشحالی کرد که با تذکر محمد ابراهیمی مواجه شد. ابراهیمی به او گفت حق نداریم جلوی هواداران تراکتورسازی از گلزنی به این تیم شادی کنیم. اما وقت‌کشی‌های دقایق پایانی بازی که صدای اعتراض هواداران تراکتورسازی را در آورده بود، باعث تیره و تار شدن این رابطه شود. هواداران تراکتورسازی از بازیکنان سابق‌شان انتظار چنین رفتارهایی را نداشتند. همین موضوع باعث شد که حالا محمد ابراهیمی عکس‌هایی قدیمی با لباس تراکتورسازی را در اینستاگرامش آپلود می‌کند. ابراهیمی قصد دارد به هواداران تراکتورسازی روزهای خوب‌شان را یادآوری کند. اما مردم تبریز همچنان از دست او ناراحت هستند و واکنش‌های تندی علیه بازیکن محبوب‌شان نشان می‌دهند. کامنت‌های عکس‌های اخیر ابراهیمی بیانگر این موضوع است که فعلا تراکتوری‌ها قصد بخشش او را ندارند.  

     
آی اسپورت
2015-05-05 15:45:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر