فهرست
دیسلایک: دعوایِ استقلال و تراکتور برای سکوهای خالی!
دیسلایک: دعوایِ استقلال و تراکتور برای سکوهای خالی!

دیسلایک: دعوایِ استقلال و تراکتور برای سکوهای خالی!

آی اسپورت-  دیگر تبدیل به عادت شده است که در فاصله نزدیک با حضور تراکتور در ورزشگاه آزادی، بحثِ سهمیه تماشاگران هر تیم برای مسابقه مطرح شود و ظاهری شبیه یک جنگ ایدئولوژیک پیدا کند. این بار هم همه چیز مثل گذشته است. از یک طرف، استقلالی ها درخواست کرده اند که تراکتور تنها به اندازه 10 درصد ظرفیت آزادی تماشاگر به تهران ببرد. چرا که 90 درصد دیگر توسط استقلالی ها پر خواهد شد و از سوی دیگر، تراکتوری ها تاکید دارند که نیمی از جایگاه های آزادی را برای خودشان می خواهند.

در فاصله دو هفته به پایان رقابت های لیگ برتر، استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد و حتی برای کسب سهمیه نیز مشکلات زیادی را پیش روی خود می بیند. در چنین شرایطی، استقلالی ها که به طور معمول بین 5 تا 15 هزار نفر تماشاگر دارند، در بازی حساس با تراکتور با نگاه خوشبینانه نهایتا 30 تا 40 هزار تماشاگر خواهند داشت. تراکتوری نیز مطابق معمول، حدود 15 تا 25 هزار نفر را در آزادی خواهند داشت و این یعنی، حتی در این مسابقه حساس نیز سکوهای خالی در آزادی مشاهده خواهند شد.

به احتمال فراوان، تماشاگران دو تیم استقلال و تراکتور، نمی توانند استادیوم آزادی را پر کنند. در چنین شرایطی، دعوای دو باشگاه بر سر ظرفیت ورزشگاه عجیب به نظر می رسد. آن ها دارند بر سر مالکیت سکوهایی دعوا می کنند، که روز یکشنبه تنها در مالکیتِ باد خواهند بود!

  ۲  
آی اسپورت
2015-05-05 16:33:29
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۲۸
بیا بخورش لنگی
-
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۵۱
اینها همه نشانه بزرگی وعظمت تراختور در مقابل تیمهای رسانه ای مثل اس اس و پس پس هست..... پس نه اس اس نه پس پس فقط تر تر تراختور..........یاشاسین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر