فهرست
آبیدال: مطمئنم به بارسلونا برمی‌گردم/ هروقت برای چکاپ می‌روم، می‌ترسم
آبیدال: مطمئنم به بارسلونا برمی‌گردم/ هروقت برای چکاپ می‌روم، می‌ترسم

آبیدال: مطمئنم به بارسلونا برمی‌گردم/ هروقت برای چکاپ می‌روم، می‌ترسم

آی اسپورت- اریک آبیدال، مدافع موناکو، اعلام کرد دوست دارد روزی دوباره به بارسا برگردد.

او که در تابستان گذشته از بارسا به موناکو پیوست، هنوز به روزهای حضور در نوکمپ فکر می کند.

این ملی پوش فرانسوی همچنین در مورد بیماری اش صحبت کرد و گفت:" هر ماه برای چکاپ به بیمارستان می‌روم و هر بار که می‌روم می‌ترسم که سرطان برگشته باشد. اکنون بیشتر از قبل از زندگی لذت می‌برم. از اینکه الگویی برای مردم باشم، افتخار می‌کنم.

دنی آلوس انسان و بازیکن بزرگی است. او پیشنهاد داد که بخشی از کبدش را به من اهدا کند تا من زنده بمانم. او می‌توانست این کار را بکند زیرا گروه خونی ما یکسان بود اما من نمی‌خواستم او را در شرایط خودم قرار دهم زیرا خیلی دوستش دارم. هرگز کاری که او برایم انجام داد را فراموش نمی‌کنم و این خاطرات تا پایان عمر با من هستند.

احساس نمی‌کنم در بارسلونا به من خیانت شده باشد زیرا هیچ کس به من نگفته بود که در این باشگاه می‌مانم. نمی‌دانم وقتی کفش‌هایم را آویزان کنم، چه کار خواهم کرد اما دوست دارم به کارم در بارسلونا به خصوص در کادر فنی ادامه دهم. همیشه خیلی خوش‌بین بوده‌ام. می‌دانستم که همیشه نمی‌شود هر چه می‌خواهیم را در زندگی داشته باشیم اما 6 سال فوق‌العاده را در این باشگاه گذراندم.


http://ttnewsflash.com/wp-content/uploads/2013/02/eric-abidal.jpg

قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در ومبلی و بستن بازوبند کاپیتانی بارسلونا در فینال بهترین خاطرات زندگی من هستند. مطمئنم که به بارسلونا بازخواهم گشت. وفق پیدا کردن با یک کشور جدید کار سختی است اما اسپانیا برای من یک کشور منحصر به فرد است."

آبیدال در مورد پیشنهاد پپ گواردیولا برای پیوستن به بایرن، گفت: پپ به من پیشنهاد داد به بایرن‌مونیخ بروم. او می‌دانست قرارداد من تمام شده است و ریبری هم آنجا بود، بازیکنی که خیلی خوب می‌شناسمش اما کار آسانی نبود. برنامه من این بود که با بازی در موناکو به فوتبالم پایان دهم زیرا همه چیز در همین تیم شروع شده بود."

     
آی اسپورت
2014-02-27 13:58:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر