فهرست
ستایش آرتتا از عملکرد ذخیره‌های آرسنال
ستایش آرتتا از عملکرد ذخیره‌های آرسنال

ستایش آرتتا از عملکرد ذخیره‌های آرسنال

آی اسپورت - آرسنال دیشب در خانه خود در چارچوب لیگ اروپا به مصاف دانداک ایرلند رفت و درحالیکه بخش عمده بازیکنانش را بازیکنان معمولاً ذخیره میکل آرتتا تشکیل می دادند موفق شد با گلهای ادی انکتیا، جو ویلاک و نیکلاس په په حریف را 3-0 شکست دهد و صدرنشین جدول گروه B شود.

آرسنال که هفته گذشته در بازی مقابل راپید وین با ترکیب اصلی خود به میدان رفته بود دیشب به دلیل نزدیک بودن دیدار مهم با منچستریونایتد بیشتر با بازیکنان ذخیره خود به میدان رفت و ترکیب توپچیها نسبت به بازی هفته گذشته شش تفاوت داشت.

آرتتا سرمربی آرسنال در پایان بازی با ستایش از عملکرد بازیکنانش گفت: " ما کاری کردیم پیروزی در مقابل این حریف ساده به نظر برسد چون در طول بازی نظم و انضباط داشتیم، حریف را جدی گرفتیم و از اول تا آخر تلاش کردیم. ما در این بازی تغییرات زیادی داشتیم و به بازیکنان دیگر فرصت دادیم که به نظرم همه عالی کار کردند".

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: " ما بازیکنان زیادی داریم و من می خواستم به همه فرصت بدهم. آنها امروز نشان دادند هر زمان به بازیکنانم نیاز داشته باشم آماده هستند و این انتخاب ترکیب تیم را برایم دشوارتر می کند. ارنج تیم گاهی به کیفیت بازیکنها برمی گردد ولی گاهی هم به دلیل نقشه تاکتیکی برای بازی است. من از عملکرد تیمم در بازی امروز خیلی راضی هستم".

     
آی اسپورت
2020-10-30 09:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر