فهرست
جلالی به آی‌اسپورت: اتفاقات داوری فقط به ضرر تیم من بوده
جلالی به آی‌اسپورت: اتفاقات داوری فقط به ضرر تیم من بوده

جلالی به آی‌اسپورت: اتفاقات داوری فقط به ضرر تیم من بوده

آی‌اسپورت- مجید جلالی در یک تیم کم‌حاشیه، جنجال به پا کرد. تصورش سخت است که مجید جلالی حاشیه‌ساز شود. آن هم در تیم بدون تماشاگر و کم‌حاشیه‌ای مثل سایپای کرج. اما جمعه این هفته آقا معلم نشان داد وقتی صبرش تمام شود دیگر کسی جلودارش نیست. بازیکنان تیم هم هرچقدر تلاش کردند سرمربی‌شان را آرام کنند، کاری از دست‌شان ساخته نبود. مجید جلالی از وضع داوری‌های چند هفته اخیر شاکی بود. وی معتقد است در ده هفته از بیست‌وهشت هفته لیگ، سر تیمش توسط داور بازی بریده شد. آماری که هیچ جوره نمی‌تواند قبول کند اتفاقی است. پس از این بازی هم آقا مجید از سمتش در سایپا استعفا کرد و حالا شده مرد شماره یک رسانه‌ها. به همین بهانه به سراغ مجید جلالی رفتیم تا صحبت‌هایش را در مورد دو جنجال اخیرش بشنویم. جلالی در همین رابطه به آی‌اسپورت گفت: «من به کارم در سایپا افتخار می‌کنم. برای این تیم زحمات زیادی کشیدم. جدا شدن از سایپا خیلی دشوار است. ولی من تصمیم خودم را گرفته‌ام. این سایپا توان آسیایی شدن داشت. حیف که اتفاقات داوری اجازه این کار را نداد. من تنها مربی‌ای در لیگ هستم که تمام اتفاقات داوری بر ضررم بوده است. سایپا بازی‌های خوبی ارائه کرد و حقش در لیگ امسال بیشتر از این چیزی بود که مشاهده شد. حیف که باید بروم.».

صحبت‌های جلالی نشان داده که برخلاف میل باطنی‌اش تصمیم جدایی از سایپا را گرفته است. سایپا تیمی است که از قبل جلالی علاقمند بود در آن کار کند. تیمی کم‌حاشیه که پتانسیل رو کردن بازیکنان کم سن‌وسال را دارد.

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-05 18:09:46
نظر دهید

۱ نظر
مجید
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۰۹
به عنوان یک علاقمند به فوتبال خیلی با تعریف و تمجید شما از آقا معلم و کیفیت تیم سایپا موافق نیستم وآن را بیشتر نوعی تعارف زورنالیستی با ایشان میدانم تا گزارش واقعیت!!وجه مشترک جناب جلالی با آقایان دایی و قلعه نوعی در فرافکنی همگی انهاست هنوز پرخاشگری های دایی تقریبا در همه مسابقاتی که ایشان سرمربی بوده بر سر داوران و جملات هر ساله اقای قلعه نوعی هنگام نتیجه نگرفتن که دستهایی در کار هست که استقلال نتیجه نگیرد را فراموش نکرده ایم که جناب جلالی هم به انها پیوسته ؟!! فرق ایشان با انها در این هست که آنها در بین هواداران فوتبال شناخته شده اند ونیازی به دیده شدن ندارند اما جناب جلالی در این چند سال هر کاری میکنند مورد وثوق مردم قرار نمیگیرند به این جملات ایشان از ابتدای فصل توجه کنید---امسال تیم متفاوتی خواهید دید-- ما عالی بازی میکنیم--به غیر از 10 دقیقه اول تمام زمان مسابقه ما برتر بودیم-- هیچ تیمی مثل ما جوان رو نکرده--من بایستی 10 سال پیش سرمربی تیم ملی میشدم و در اخر سر دعوا و ....با فغانی؟؟؟ آقایان چراغپور و محصص وحاج رضایی خیلی زود متوجه شدند کهبا کار عملی خیلی فاصله دارند و به درستی به جایگاه خود که کارشناسی بازی هاست برگشتند و محبوب جامهع فوتبال دوست هستند اما اق ای جلالی با اتخاذ چنین رفتاری با داوران میرود که برای همیشه تصویری نه زیبا از خود به یادگار بگذارد همان کاری که زیدان با خودش کرد!!مجید خان جلالی در باره میزان دانش خود دچار توهم و خودبزرگ بینی شده !!؟ من همیشه از خودم سوال میکنم چرا هیتلر که نماد انسان متوهم و خود بزرگ بین هست خودکشی کرد؟یعنی مواجهه با واقعیت اینقدر مشکل هست(واقعیت شکست)واخر اینکه ما انسانها هیچی نیستیم جز دیتا هایی که داریم اشکالی ندارد بگوییم تعریف انسان در قرت 21 عبارت است از : دیتا --شکست در فوتبال شکست در دیتا هاست ؟ هر کس دیتای غنی تری دارد پیروز میشود!!انسان متخصص کسی نیست جز دیتا هایی که داره با واقعیت عجین شدهو انسان معمولی دیتای معمولی داره ! منظورم این هست اگر دوست داری مثل مورینیو ادم خاص بشی یا مثل گواردیولا اعتبار جهانی داشته باشی بهتره فرایند مورینیو شدن راتحلیل کنی ؟ یه دیتای جهانی همین چند متری خود شما هست کی روش ؟ یادتان هست چگونه میخواستید او را فراری دهید تا در یک میدان بدون رقابت به مردم فخر بفروشید که نیازی با تعامل با دنیا نیست من خودم گمشده شما هاهستم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر