فهرست
فولاد یک- صفر لکوموتیو ازبکستان؛ اسکوچیچ بالاخره در آسیا برد
فولاد یک- صفر لکوموتیو ازبکستان؛ اسکوچیچ بالاخره در آسیا برد

فولاد یک- صفر لکوموتیو ازبکستان؛ اسکوچیچ بالاخره در آسیا برد

فولاد خوزستان و لوکوموتیو ازبکستان در دیداری از لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ و ۳۵ دقیقه امروز به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر فولاد خوزستان به پایان رسید. این دیدار با توجه به حذف فولاد خوزستان و لوکوموتیو ازبکستان جنبه تشریفاتی داشت و تاثیری در وضعیت دو تیم در جدول مسابقات نمی‌گذاشت.

با توجه به وضعیت این مسابقه بازی چندان زیبا نبود و دو تیم تلاش چندانی برای باز کردن دروازه نمی‌کردند. در دقایق پایانی فولاد خوزستان برای رسیدن به پیروزی تلاش زیادی کرد. در دقیقه ۸۸ شوت حبیب‌نژاد به تیر دروازه برخورد کرد. دقیقه ۸۹ بهمن جهان‌تیغ روی یک پاس در عمق در موقعیت تک به تک قرار گرفت تا با یک ضربه بغل پا دروازه لوکوموتیو را باز کند.

ترکیب فولاد خوزستان: علی سلیمی، لئوناردو مساریچ، احمد آل نعمه، بهمن کامل، امید خالدی، مهدی بدرلو، چاگو، ساسان انصاری(۴۶ احمدی)، اسماعیل شریفات، محسن مسلمان و نونگ(۴۶ حبیب‌نژاد)

داور در این دیدار به بهمن کامل و اسماعیل شریفات از فولاد خوزستان کارت زرد نشان داد.

در دیگر دیدار این گروه هم السد قطر و الهلال عربستان به مصاف یکدیگر رفتند که الهلال موفق شد با نتیجه ۲ بر یک پیروز شود. بدین ترتیب الهلال با ۱۳ امتیاز در رده اول، السد قطر با ۱۰ امتیاز در رده دوم، فولاد خوزستان با ۶ امتیاز در رده سوم جدول و لوکوموتیو با ۴ امتیاز در قعر جدول قرار گرفتند. شاگردان دراگان اسکوچیچ در ۵ بازی قبلی پیروز نشدند و تا امروز در دقایق پایانی مسابقه با گلی که به ثمر رساندند طعم برد را در مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا بچشند.

     
آی اسپورت
2015-05-05 21:50:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر