فهرست
افشای حقوق وینگادا در تیم امید / ماهی 99 میلیون تومان ناقابل
افشای حقوق وینگادا در تیم امید / ماهی 99 میلیون تومان ناقابل

افشای حقوق وینگادا در تیم امید / ماهی 99 میلیون تومان ناقابل

آی اسپورت -نلو وینگادا سرمربی پرتغالی سابق تیم امید دوران خوبی در این تیم نداشت و نتایج خوبی در بازیهای آسیایی نگرفت.

حالا که مدت تقریبا زیادی از آن روزها گذشته، حبیب کاشانی مدیر تیم امید در مصاحبه ای احقوقی که وینگادا در تیم امید می گرفت، را رسانه ای کرده است.

حقوقی که اصلا با عملکرد او در تیم امید همخوانی نداشته است( امیدواریم کارلوس کی روش از این جمله ناراحت نشود چون او دوست صمیمی وینگادا است)

کاشانی در مصاحبه ای که امروز با ایسنا داشته در مورد حقوق وینگادا گفته: وینگادا با آن نتایجی که کسب کرد، بدون احتساب پول راننده، ماشین، مترجم و بلیت‌هایی که بعضا برای او گرفته می‌شد، 99 میلیون تومان در ماه دریافت می‌کرد و این ظلمی آشکار به تیم ایرانی است که باید به آن رسیدگی جدی شود. اکثر مربیانی که می‌خواهند در سطح بالای فوتبال ایران کار کنند با این ارقام هیچ رغبتی نخواهند داشت. حتی بعضا باشگاه‌های لیگ دسته اول و دوم نیز از کادر فنی تیم ملی فوتبال المپیک دریافتی بیشتری دارند.

این اتفاق وقتی ناراحت کننده تر می شود که کاشانی حقوق کادر فنی فعلی تیم امید را هم اعلام کرده است: مبلغی که قرار است به کلیه اعضای کادر فنی تیم ملی المپیک ایران که شامل محمد خاکپور، محمد مایلی کهن، عزیزیان، طباطبایی و حاج‌قاسم است رقمی معادل 42 میلیون تومان در ماه است آن هم برای کادر فنی‌ای که این همه سابقه و تجربه دارد.

     
آی اسپورت
2015-05-06 08:12:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر