فهرست
تیم فصل آینده قلعه‌نویی مشخص شد؛ ژنرال در تیم آبی‌پوش!
تیم فصل آینده قلعه‌نویی مشخص شد؛ ژنرال در تیم آبی‌پوش!

تیم فصل آینده قلعه‌نویی مشخص شد؛ ژنرال در تیم آبی‌پوش!

این طور که شنیده می‌شود امیر قلعه‌نویی تیم فصل بعدش را انتخاب کرده است. همان گونه که از قبل هم حدس زده می‌شد، قلعه‌نویی به تیمی پایین جدولی اضافه می‌شود. اکثر تیم‌های بالای جدول مربی فصل آینده‌شان را انتخاب کرده‌اند و ژنرال جایی در تیم‌های صدرنشین ندارد. پیش از این شایعه حضور قلعه‌نویی در یکی از تیم‌های خودروسازان شنیده می‌شد که با فلسفه‌ای که در سایپا وجود دارد و حضور مجید جلالی، این فرضیه خیلی زود رد شد. پیکان هم آینده نامشخصی دارد و شاید فصل بعد جایی در بین تیم‌های لیگ برتری نداشته باشد. در میان تیم‌های قعرنشین فقط تیم پدیده به اصطلاح پولدار بود که این تیم هم درگیر اختلاس شد و به خاطر عدم دریافت قراردادها، بازیکنانش تمرین تعطیل می‌کنند. فقط می‌ماند یک تیم که وضع مالی خوبی دارد اما خیلی دستش را رو نکرده است. سمندر مدیرعامل گسترش‌فولاد که از جیب پر پولی بهره می‌برد هنوز خیلی از سرمایه‌اش در فوتبال هزینه نکرده است. اما این طور که معلوم است قصد دارد برای لیگ پانزدهم تیمی ببندد که تا آخرین هفته لیگ استرس سقوط نداشته باشد. تیمی که با اضافه کردن  قلعه‌نویی شاید به فکر سهمیه آسیا هم باشد. شنیده می‌شود قلعه‌نویی هم برای فصل آینده با گسترش فولاد وارد مذاکره شد و قرار است باز هم در تیمی آبی‌پوش مربیگری کند. البته این بار در آبی‌پوشان تبریزی.

هر چند سمندر به دلیل کارنامه قلعه‌نویی سراغ این مربی رفت و نتیجه دو دیدار آتی استقلال برایش تفاوت چندانی ندارد. اما این دو بازی برای قلعه‌نویی حکم مرگ و زندگی دارد. ژنرال آبی‌ها علاقه فراوانی دارد در استقلال بماند و خاطره تلخ دو فصل اخیر را از ذهن هواداران تیم پاک کند. همه چیز برای امیرخان به این دو بازی بستگی دارد. اول باید از تراکتورسازی امتیاز بگیرد و سپس پرسپولیس. اگر استقلال موفق شود در آخرین دیدار لیگ، نتیجه بازی رفت را مقابل پرسپولیس جبران کند، چه بسا هواداران آبی هم رضایت بدهند یک فصل دیگر قلعه‌نویی سرمربی تیم‌شان باشد.

این طور که معلوم است امیر قلعه‌نویی گسترشی‌ها را در آب نمک خوابانده و فعلا پاسخ مثبت را به این تیم داده اما هنوز جوابی نهایی را صادر نکرده است تا ببیند می‌تواند در این دوبازی نظر آبی‌ها را مجددا به خود جلب کند یا باید راه خروجی باشگاه را به سمت تبریز کج کند. در هر حال تیم فصل بعد قلعه‌نویی بی‌حاشیه نیست. چه در استقلال بماند چه با بازگشتش به تبریز.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-06 14:33:58
نظر دهید

۱ نظر
مجید
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۴۰
یک خبر خوب برای من طرفدار استقلال بود ! دمتون گرم!2 فصل کامل قلعه نوعی سوهان روحمان شده هم بخاطر نتیجه نگرفتن هم بخاطرراندن ستاره های استقلال و از همه بدتر حاشیه های تمام نشدنی اش!دروغ نیست بگوییم که در این 2 سال از هیبت و صلابت استقلال کاسته شد وتبدیل به یک تیمی مانند سایپا و پدیده شد! تقریبا به تمام تیمهای ریشه دار باخت زود برود وامید که دیگه برنگردد! او تغییر پذیر نیست نه به لحاظ فنی چون مثل دایی و جلالی فکر میکند به اخر دانش رسیده بنابر این اگر هم بماند باز نیازمند خسرو حیدری و سانتر هایش هست وبه لحاظ اخلاقی هم تغییر نمیکند چون تار وپودش را توهم گرفته!؟ اگر بازیکنان استقلال به تیم ملی دعوت نشوند میگوید با من مشکل دارند خوب به بازیکن چه ربط دارد چرا دعوت نمیشوند!! و اگر دعوت کنند میگوید برای اینکه من نتیجه نگیرم بازیکنان را به اردوی تیم ملی میبرند!!باشگاه بزرگ باید مربی بزرگ داشته باشد یکی مثل کی روش باشد تا استقلال قبل از بازی یک هیچ برنده باشد نه برای برد تیمی مثل ملوان و پدیده هوادار هزار ویک اضطراب و دنبال جادو و جنبل باشد خلاصه اینکه برو !زود برو خدا جای دیگر به تو ....بدهد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر