فهرست
نیمکت فصل بعد استقلال به چه کسی می‌رسد؟ امیرعلی اسکوچیچ؟
نیمکت فصل بعد استقلال به چه کسی می‌رسد؟ امیرعلی اسکوچیچ؟

نیمکت فصل بعد استقلال به چه کسی می‌رسد؟ امیرعلی اسکوچیچ؟

آی‌اسپورت- کمی بعید به نظر می‌رسد سرمربی فصل آینده استقلال شخصی غیر از گزینه‌های مطرح شده باشد. به احتمال فراوان یا ژنرال آبی‌ها می‌ماند یا علیمنصور می‌آید و شاید هم اسکوچیچ کروات از راه برسد.


امیر قلعه‌نویی

حضور قلعه‌نویی در استقلال برای فصل آینده، باز هم به خودش بستگی دارد. نتیجه این فصل استقلال باعث شده امیرخان جدی‌ترین حامیانش روی سکوها را از دست بدهد. حتی مدیران آبی‌ها هم دیگر پشت ژنرال نیستند و دل خوشی از او ندارند. اما قلعه‌نویی با کسب نتیجه مناسب در دو بازی پیش روی می‌تواند تمام نظرها را عوض کند. فقط کافی است از دو دیدار آتی با سرخ‌ها در آزادی نتیجه دلخواه هواداران را کسب کند. امیرخان با نباختن به تراکتورسازی و پیروزی مقابل پرسپولیس هم می‌تواند دل سکوها را دوباره به دست آورد. از آنجایی که شنیده می‌شود جدی‌ترین خریدار آبی‌ها هم دوستی دیرینه‌ای با قلعه‌نویی دارد، در نتیجه همه چیز برای ماندن قلعه‌نویی در استقلال مهیا است و فقط باید این دو دیدار را با امتیاز پشت سر بگذارد.

 


دراگان اسکوچیچ

سرمربی کروات فولاد خوزستان در دومین فصل حضورش در لیگ ایران باز هم موفق ظاهر شد. دراگان که فصل گذشته بهترین نتایج را با انزلی‌چیا کسب کرده بود، شایستگی‌های فنی‌اش را با فولاد خوزستان هم به رخ همه کشید. اسکوچیچ تیمی که درگیر سونامی سربازی شد و کلیدی‌ترین بازیکنانش را از دست داده بود را در کورس قهرمانی نگه داشت و حالا در فاصله دو هفته مانده تا پایان لیگ، امید فراوانی برای کسب سهمیه آسیا دارد. دراگان سرمربی محبوب مدیرعامل فعلی استقلال هم است. افشارزاده در هفته‌هایی که روند ناکامی استقلال ادامه پیدا کرده بود، با این سرمربی وارد مذاکره شد اما یک برد قلعه‌نویی تمام نقشه‌های مدیرعامل را بر هم زد. به نظر می‌رسد با ابقای افشارزاده در فصل آینده، او بالاخره موفق شود سرمربی محبوبش را راضی کند که به جمع آبی‌ها اضافه شود.

 علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان جدی‌ترین گزینه هدایت آبی‌ها برای فصل آینده است. بعید به نظر می‌رسد تیم قلعه‌نویی در دو هفته پیش رو، جهش خاصی کند و رویای آسیایی شدن این تیم بر باد می‌رود. در نتیجه امیر قلعه‌نویی از باشگاه کنارگیری می‌کند. دراگان اسکوچیچ هم روز قبل قراردادش را با تیم فولاد خوزستان تمدید کرد تا آب سردی باشد بر پیکر آبی‌ها. حالا تنها گزینه جدی برای رسیدن به نیمکت استقلال کسی نیست جز شماره ده محبوب سالیان نه چندان دور آبی‌ها. علیمنصور با نتایج خوبی که در نفت تهران کسب کرد، آبی‌ها را قلقلک داده که به فکر بازگشت او باشند. حتی شنیده شده که هفته قبل او با رئیس هیئت مدیره استقلال هم دیداری داشته و لیست بازیکنان مد نظرش را به هیئت رئیسه تقدیم کرده است.

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-06 15:51:58
نظر دهید

۱ نظر
مجید
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۱۳
قلعه نوعی نباشد؟ به یک دلیل ساده او تغییر پذیر نیست؟چرا تغببر کند؟ چون اگر بماند چرا باید تیم نتیجه بگیرد/؟ همین حاشیه ها ادامه خواهد داشت و سبک بازی هم همین خواهد بود یادمان باشد سال دیگر برانکو هست و احتمالا سپاهان دست به تغییر خواهد زد شاید بالاتر از برانکو را اورد فولاد اهواز قویتر خواهد شد و کی میخواد جلوی گل محمدی را بگیرد؟! قلعه نوعی به هر سه آنها خواهد باخت(امسال در جام حذفی گل محمدی او را حذف کرد و رفت و برگشت به اسکوچیچ باخت)؟او به یک دلیل ساده تغییر نخواهد کرد نقدپذیر نیست ؟!کسی تغییر میکند که یک مکث طولانی در رفتارش داشته باشد و عمیقا اعتقاد داشته باشد آدمی هیچی نیست جز دیتا هایش !!(نگاه او به هنگام شکست به دیگری است --بازیکن --و دستهای پشت پرده ) .زمان 3ماه زمانی نیست که کسی به دیتاهای فنی اش اضافه کند و همین روش فوتبالش را بهترین میداند بنابراین سال دیگر همین آش وکاسه خواهد بود2= منصوریان مناسب استقلال نیست( ضمن احترام به ایشان) داشته های علی منصور انقدر نیست که استقلال به یک تیم طراز اول تبدیل شود استقلال نفت نیست انجا 10 هفته دیده نمیشویی اینجا اگر 2 بازی را واگذاری کنی ....حیف است علی منصور زود در استقلال تمام شود !! راه برای او باز اما زمانبر است چرا اینقدر عجله؟؟ اسکوچیچ حریف برانکو و گل محمدی میشود اگر بالاتر از او بود فبها اگر نیست او بهترین گزینه است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر