فهرست
بررسی همه احتمالات صعود پرسپولیس: برد، تنها راه مطمئن
بررسی همه احتمالات صعود پرسپولیس: برد، تنها راه مطمئن

بررسی همه احتمالات صعود پرسپولیس: برد، تنها راه مطمئن

آی اسپورت - بازی همزمان پرسپولیس - بنیادکار و النصر - لخویا، امشب تعیین کننده تیم‌های صعود کننده گروه A لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. با توجه به فاصله کم لخویا و النصر با پرسپولیس، نتیجه بازی این دو تیم روی سرنوشت پرسپولیس تاثیر مستقیم می‌گذارد. در حال حاضر لخویا با 10 امتیاز صدرنشین گروه است، پرسپولیس با 9 امتیاز در رده دوم قرار دارد و النصری‌ها هم با 8 امتیاز سوم هستند. النصر امروز در عربستان میزبان لخویاست.

سرنوشت احتمالی پرسپولیس در صورت برد، مساوی یا شکست مقابل بنیادکار به این شکل خواهد بود:

برد: پرسپولیس در صورت شکست بنیادکار قطعا به مرحله بعد صعود می‌کند. در صورت برد النصر و یا مساوی در بازی دیگر، سرخپوشان صدرنشین می‌شوند و در صورت برد لخویا به عنوان تیم دوم به دور بعد می‌روند.

مساوی: در صورتی که النصر به عنوان میزبان لخویا را ببرد، پرسپولیس از لیگ قهرمانان حذف می‌شود اما در صورت برد لخویای مهمان یا مساوی سرخپوشان به عنوان تیم دوم گروه به دور بعدی صعود می‌کنند. اگر گل سوم لخویا به پرسپولیس نبود، یک مساوی در بازی امروز هم می‌توانست صعود سرخپوشان را قطعی کند.

باخت: فقط در شرایطی که لخویا بتواند در زمین النصر این تیم را شکست دهد پرسپولیس به عنوان تیم دوم به مرحله یک هشتم نهایی می‌رسد. در صورت پیروزی النصر یا نتیجه مساوی پرسپولیسی‌ها باید با لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کنند.

     
آی اسپورت
2015-05-06 15:27:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر