فهرست
شایعه روز: بازگشت رویانیان و علی دایی به لیگ برتر
شایعه روز: بازگشت رویانیان و علی دایی به لیگ برتر

شایعه روز: بازگشت رویانیان و علی دایی به لیگ برتر

آی‌اسپورت- شایعه لیگ برتری شدن تیمی از استان مازندران، شهر به شهر می‌پیچد. مازندرانی‌ها عادت کرده‌اند هر ساله با نزدیک شدن به پایان فصل لیگ برتر، این صحبت‌ها را بشنوند. به خصوص در سال‌هایی که به انتخابات مجلس هم نزدیک باشد. نمایندگان این استان هر بار زنده کردن فوتبال را در صدر شعارهای انتخاباتی‌شان قرار می‌دهند. البته فوتبال در رگ و خون مردم سواحل‌نشین وجود دارد و آنها انتظار دارند تیم لیگ برتری هم داشته باشند. مردم مازندران با وجود فوتبالیست‌های زیادی که به لیگ برتر تحویل داده‌اند،  تیمی در لیگ ندارند. آنها خسته شدند آنقدر بازی‌های لیگ را از تلویزیون دنبال کرده‌اند و می‌خواهند خودشان هم گوشه‌ای از بازی باشند. از سقوط شموشک به لیگ یک، ده سال می‌گذرد و در این سال‌ها این استان نماینده‌ای در سطح اول فوتبال نداشته است.

این بار هم شایعه حضور مازندران در لیگ برتر مطرح شده، اما نه از سوی نمایندگان مجلس. بلکه این بار این خبر از طرف ملی‌پوش سابق پرسپولیس به گوش رسیده است. حسین کعبی به همراه دوست متمولش قرارهایی گذاشته بودند که با خرید امتیاز فولاد نوین اهواز و هدیه آن به شموشک نوشهر، به فوتبال بازمی‌گردند. اتفاقی که با مخالفت مسئولان فدراسیون مبنی بر حضور تیم دوم فولاد در لیگ برتر، رنگ و بوی واقعیت گرفته بود. اما دیگر خبری از این موضوع نشد و کعبی هم واکنش جدیدی نشان نداد تا باز هم مازنی‌ها از بازگشت به لیگ برتر ناامید شوند.

این روزها شایعه دیگری هم به گوش می‌رسد. شنیده شده با شکست شرکت استیل آذین در مزایده خرید پرسپولیس، حالا شرکت خودروسازی سایپا برای خرید پرسپولیس مشتاق است. اگر این اتفاق بیافتد، مدیران این شرکت باید فکری به حال تیم خودشان کنند. چون یک شرکت قادر به اداره دو تیم لیگ برتری نیست. آنها مدعی شده‌اند در این صورت تیم‌شان را با سایپای شمال ادغام می‌کنند تا شرکت مازندرانی هم صاحب تیم لیگ برتری شود و هم خود مسئولان سایپا، امتیاز پرسپولیس را به دست آوردند. باشگاه سایپا شمال همان تیمی است که در زمان مدیریت رویانیان در پرسپولیس خریده شد. حتی شنیده شده در این صورت، محمد رویانیان هم با استان خودش به فوتبال باز می‌گردد و علی دایی را سرمربی تیمش می‌کند. اتفاقی که باید دو هفته دیگر صبر کرد و دید که شرکت سایپا قصد حضور در مزایده چهارم را دارد یا این  صحبت‌ها هم در حد شایعه باقی می‌ماند.

     
آی اسپورت
2015-05-06 16:26:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر