فهرست
العین امارات3-صفر نفت تهران؛ 3 گل بخور و صعود کن
العین امارات3-صفر نفت تهران؛ 3 گل بخور و صعود کن

العین امارات3-صفر نفت تهران؛ 3 گل بخور و صعود کن

آی اسپورت-ورزشگاه: بن زاید - ساعت 20

داور:های تن کمک ها: ویمینگ هو - جی ما

اخطار:سعید هلال (73) از العین

اخراج:-

گل: عمر عبدالرحمان (63) آساموآ جیان (74) کمبو اکوکو (86) برای العین

ترکیب العین: خالد عیسی ، فایز، محمد سالم، الانزی، محمد احمد ، لی میونگ جو، سعید هلال (79 بارمان)، کمبو اکوکو، عمر عبدالرحمان، دیاکی ابراهیم (67 عامر عبدالرحمان) ، آساموآ جیان (74 عیسی)

سرمربی: زلاتکو دائیچ

ترکیب نفت‌تهران: علیرضا بیرانوند ، وحید حمدی نژاد، امین حاج محمدی، لئوناردو پادووانی، سعید لطفی ـ،علیرضا عزتی، کمال کامیابی نیا، عباس بوعذار، ایمان مبعلی، وحید امیری ،ارسلان مطهری

سرمربی: علیرضا منصوریان

شرح گل: دقیقه 63:عمر عبدالرحمان صاحب توپ شد اما کار پوشش در خط دفاعی نفت خوب انجام نشد. عمر چندین بار توپ را به دفاع نفت زد و وارد محوطه جریمه شد و در نهایت از گوشه چپ و از زاویه بسته ضربه اش را زد و توپ پس از برخورد به لطفی به گل العین بدل شد.

دقیقه 74: العین بعد از گل هم میدان دار بود و با پاس های پیاپی بازی را در دست داشت که عمر عبدالرحمان با پاس در عمق دفاع راست خود را راه انداخت. اشتباه حمدی نژاد در دفع توپ ، موقعیت را در اختیار جیان در پشت محوطه جریمه قرار داد تا او با یک ضربه محکم گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه 86: در یک ضد حمله ، العین توپ را به خط دفاع آشفته نفت آورد و توپ را به عامر رساندند اما ضربه او را بیرانوند ناقص گرفت و به تیر دروازه خورد و توپ برابر اکوکو افتاد تا این بازیکن دروازه خالی را با یک بغل پا باز کند.

شرح بازی: نیمه نخست: نفت سعی داشت منطقی باشد و منطقی بازی کند. شاگردان منصوریان در این نیمه تلاش داشتند ابتدا دروازه خود را بسته نگه دارند و نیم نگاهی هم به دروازه حریف داشته باشند. نفت بازی شناوری را از خود به نمایش گذاشته بود ولی گهگاه اشتباهات مدافعان این تیم خطرناک به نظر می آمد. نیمه دوم: در این نیمه ، نفت همان تیمی بود که برابر ذوب آهن به میدان رفته بود. بی نظم، آشفته، بدون برنامه البته با دفاعی به شکل پنیر سویسی که منصوریان تا انتهای مسابقه نتوانست برایش کاری انجام دهد. العین تیم قدرتمند و بی چون و چرای میدان بود با پاسکاری های فراوان. فقط منصوریان و شاگردانش خوش شانس بودند که الشباب به کمک شان آمدند وگرنه صعود هم یک رویا بود اما حالا این شیرین ترین باخت ممکن بود چون نفت صعود کرد. حالا نفت در دور بعد باید با الاهلی عربستان بازی کند.

     
آی اسپورت
2015-05-06 21:03:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر