فهرست
رومینیگه: موفقیت های بایرن مدیون گواردیولا است
رومینیگه: موفقیت های بایرن مدیون گواردیولا است

رومینیگه: موفقیت های بایرن مدیون گواردیولا است

آی اسپورت- کارل هاینس رومینیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ با ستایش از پپ گواردیولا موفقیت های اخیر باشگاه را مدیون کمک های مربی اسپانیایی خود دانست و اذعان داشت:" احساس می کنم گواردیولا در افزایش محبوبیت بایرن نقش زیادی داشته است."
گواردیولا پس از موفقیت های بی شمار با بارسلونا تابستان 2013 راهی بایرن شد آن هم زمانیکه بایرنی ها همراه یوپ هاینکس موفق شدند سه گانه تاریخی را فتح کنند اما اکنون رومینیگه موفقیت های او در بایرن را ستایش می کند.
رومینیگه در خصوص گواردیولا می گوید:" این مرد ثروتی است برای آینده ی بایرن او ترکیبی است از کار سخت همراه با کیفیت فوق العاده. هر چیزی که تا کنون بایرن به نمایش گذاشته است ناشی از کار سختی است که هر دو شنبه تا جمعه صورت می گیرد."
" تمرین های منظم و دقت او در زمین تمرینی چیزی است که من هر روز از دفتر کارم تماشا می کنم این یک نشانه است برای موفقیتی که اکنون ما در حال رقم زدن آن هستیم. به تمامی رقبا احترام می گذاریم من هرگز کلمه ای از پپ نشنیده ام که بخواهد از روی تکبر با حریفان بایرن صحبت کند این من را واقعا خوشحال می کند. محبوبیت بایرن هرگز به این حد نبوده است و این از زمان ورود گواردیولا روی داده است."
بایرن زیر نظر گواردیولا در مجموع 22 بازی با 62 امتیاز و بدون شکست صدر نشین است.
     
آی اسپورت
2014-02-27 17:33:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر