فهرست
گزارش شب: حماسه‌ای دیگر از استاد یوسفی
گزارش شب: حماسه‌ای دیگر از استاد یوسفی

گزارش شب: حماسه‌ای دیگر از استاد یوسفی

آی‌اسپورت- پای گزارش هر کدام از گزارشگران تلویزیونی که بنشینید کلی نکته جالب و بامزه پیدا می‌کنید. از استاد خیابانی گرفته تا سرهنگ علیفر. در این بین عادل فردوسی‌پور فقط یک استثناست و آتو دست کسی نمی‌دهد. گزارش دیدار امشب پرسپولیس هم برعهده پیمان یوسفی بود. کافی است قلم و کاغذی را به دست بگیرید تا سوژه آخر شب‌تان تکمیل شود. یوسفی یک تفاوت عمده با همه گزارشگران رسانه دارد. پیمان خان خیلی سعی می‌کند از کلمات درشت استفاده کند. کلماتی که فقط در کلیله و دمنه یافت می‌شوند و از سواد ما جایگاه به مراتب بالاتری دارند.

دقایقی از بازی پرسپولیس می‌گذشت که اولین جمله عجیب از دهان گزارشگر بازی بیرون آمد. یوسفی که از گل خوردن پاختاکور و صعود احتمالی نفت تهران ذوق زده شده بود، اعلام کرد: «حالا فقط کافی است نفت تهران نبرد تا به محله بعدی صعود کند.» البته منظور آقا پیمان این بود که شاگردان منصوریان با این نتایج حالا حتی اگر پیروز میدان نباشند هم صعود می‌کنند. 

هنوز بازی به دقیقه دهم نرسیده بود که بابک حاتمی پا به توپ شد. همان بازیکنی که بلای جان این تیم شده است. شماره نود و نه حسابی داد هواداران پرسپولیس را در آورده است. چند امتیاز از پرسپولیس را این بازیکنی به تنهایی بر باد داد. حالا گزارشگر بازی در وصف این بازیکن می‌گوید: «حاتمی بازیکنی که در نیم فصل از سایپا به پرسپولیس آمد و حالا عصای دست این تیم شده است.» حتما شوخی می‌کنید آقای یوسفی! شاید هم منظورتان بود عصای دستی سایپا شد. چون به هر حال با لباس پرسپولیس در دیدار مقابل سایپا دروازه تیم خودش را باز کرد. و هم نارنجی‌پوشان از دست این بازیکن راحت شدند.

با زیرنویس دیدار هم زمان پرسپولیس یک بار دیگر آقا پیمان هول شد و گفت: «این دو تیم در حالی بازی کردند که به سود ما بازی کردند.». بازی کردند. بازی کردند. بازی کردند. یک چند تا دیگر هم از این «بازی کردند» اضافه می‌کردید استاد!

بازی‌های گروه دوم تمام شد. نفت تهران با وجود شکست سنگینی که خورد به مرحله بعد صعود کرد. جناب استاد عرض کردند: «بازی‌ها تمام شد. نفت نه چک زد و نه چونه. رفت مرحله بعد.» آن قسمت که نه چک زد و نه چونه ما را دقیقا نفهمیدیم استاد. میشود یک بار دیگر بفرمایید دقیقا یعنی چی؟

استاد سخرانی‌هایش را با یک ضرب‌المثل جدید و ناآشنا به اتمام رساند: « از داور اصرار و از عالیشاه امتناع!!!». 

برای این که از این برد پرسپولیس و صعود به مرحله بعد لذت بیشتری ببرید و به خوشحالی بپردازید، کافی است یک بار دیگر این بازی را از ابتدا تماشا کنید. این بار تصویر را شطرنجی کنید، رو به دیوار بنشنید و فقط صدای گزارشگر را بشنوید.

 

  ۳  
آی اسپورت
2015-05-07 01:53:51
نظر دهید

۳ نظر
سس
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۰۸
چرا اینقدر حسودین؟
فرشاد
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
گزارش جالبی بود خسته نباشید
مرتی
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۱۸
خیلی مردی برو گزارش کن ای گزارش کننده ی گزارش کننده ها، ای همه چی تموم، ای سایتی که لایو نیسی و تو همین متنا دوزایتون کلی غلط قلت قلط غلت پیدا میشه اونموقع نشسین گزارش یکی رو که داره زنده گزارش میکنه رو نقد مینمایین. که مثلا چرا اینجوری گفت اونجوری نگفت.
نمیگم خداس، ضعف زیاد داره، فامیل منم نیس، ولی شمام دیگه دارین زر زیادی میزنین.
طبق معمول چاپ که نمیکنین. ولی گفتم که تو جریان باشین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر