فهرست
برانکو: در حد مرگ خسته بودیم/ هواداران شگفت انگیز هستند/ به علی عسگر اعتقاد دارم
برانکو: در حد مرگ خسته بودیم/ هواداران شگفت انگیز هستند/ به علی عسگر اعتقاد دارم

برانکو: در حد مرگ خسته بودیم/ هواداران شگفت انگیز هستند/ به علی عسگر اعتقاد دارم

 آی اسپورت- دقایقی بعد از صعود پرسپولیس از مرحله گروهی، برانکو ایوانکوویچ کنفرانس اش را با تمجید ازهواداران اش آغاز کرد و با ستایش از کاپیتان محمد نوری به پایان رساند.هواداران شگفت انگیز: در وهله اول می‌خواهم از هواداران شگفت آور پرسپولیس تشکر کنم آنها جوی فوق العاده را ایجاد کردند.

 

خستگی در حد مرگ: بازیکنان ما از شدت خستگی داشتند از پا می‌افتادند و حتی به حد مرگ رسیدند اما تماشاگران مثل بال به آنها نیرو دادند و نشان دادند که از ته قلب برای این تمشاگران بازی می‌کنند. آن چیزی که من می‌خواهم بگویم پیروزی بسیار زیباست و اینکه به این شکل برنده شدیم باعث می‌شود راضی باشم. یک بازی سخت و دشوار در آسیا انجام دادیم و از دقیقه یک حریف را تحت فشار قرار دادیم و وقتی 10 بازیکن حریف در هجده قدم جمع می‌شوند کار راحت نیست و مهم بود که ما عاقل و صبور باشیم و به این دلیل به بازیکنانم تبریک می‌گویم. از قائم مقام هم تشکر می‌کنم که با یک حرکت به موقع به بازیکنان انگیزه داد البته این بازی به خاطر پول نبود به‌خاطر غرور ملی بود.


آماده برای الهلال: 24 ساعت برای جشن و شادی وقت داریم و فردا اردوی آماده سازی برای بازی با گسترش فولاد را آماده می‌کنیم و هم برای بازی‌های دیگر. فراموش نکنید که قبل از بازی با الهلال یک بازی بزرگ با استقلال داریم و سپس الهلال را هدف می‌گیریم و با تیم‌هایی مثل قهرمان قطر، ازبکستان و عربستان بازی کردیم و حداکثر امتیاز را به دست ‌آوردیم. الهلال هم تیم بزرگی است و شاید النصر قهرمان کشورش باشد اما الهلال از آن تیم قوی‌تر است.

 

 

اشتباه های فردی علی عسگر: باید بگویم اینکه به او اعتقاد دارم و بازیکن بسیار با کیفیتی است و شما یک بازیکن را به ما نشان بدهید که اصلا اشتباه نکند و اگر چنین انتظاری دارید پس ما نباید هیچ وقت اشتباه کنیم و یادتان باشد بنیادکار در بازی رفت خیلی بهتر از ما بود ولی مطمئن باشید که کار می‌کنیم و این اشتباه‌ها را به حداقل می‌رسانیم و امروز به هیچ‌کدام از بازیکنانم انتقاد ندارم و دیدید که علی عسگر در دقیقه 94 استارت زد و وارد محوطه جریمه شد.

 

پست محمد نوری: محمد نوری کاپیتان ماست و ارزیابی ما به عنوان کادر فنی این است که او در بهترین پست بازی کرد. بارها شده به خط حمله خودش را اضافه کرده است و شما بهتر از من متوجه شدید که در دقیقه 45 پنالتی محرز گرفت. او تکنیک فوق العاده‌ای دارد و می‌داند چه زمانی از آن استفاده کند. به موقع دفاع می‌کند و در بازی با پیکان نوری به عنوان هافبک دفاعی بازی کرد و این مایه خوشحالی است که از او در چند پست استفاده کنیم.

     
آی اسپورت
2015-05-06 23:06:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر