فهرست
نوری: با این هوادارها الهلال را می بریم/ منتظر نتیجه مزایده هستیم/ فکر کردن 6 اسپانسر داریم!
نوری: با این هوادارها الهلال را می بریم/ منتظر نتیجه مزایده هستیم/ فکر کردن 6 اسپانسر داریم!

نوری: با این هوادارها الهلال را می بریم/ منتظر نتیجه مزایده هستیم/ فکر کردن 6 اسپانسر داریم!

آی اسپورت- دومین گل سه امتیازی محمد نوری در آسیا، موجبات صعود پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را فراهم آورد. نوری در میکسدزون آزادی در مورد مسائل مختلف باشگاه اظهارنظر کرد.

اگر نبودند نمی بردیم: واقعاً از حضور هواداران در ورزشگاه تشکر می‌کنم، اگر آنها نبودند نمی‌توانستیم به پیروزی برسیم، بازی دشواری بود که خوشبختانه در پایان با پیروزی ما همراه شد.

 

صحنه سرنگونی: در آن صحنه خدا شاهد است که پای مرا زدند اما من تعجب می‌کنم که چرا داور پنالتی نگرفت، من تعادل خود را از دست دادم و اما داور توجهی نکرد.

 

صحنه پنالتی: من صحنه را ندیدم اما خود مهدی اعتقاد داشت که او را زده‌اند، در هر صورت داور یک خطای هند هم به سود ما اعلام نکرد، مگر یک تیم چند پنالتی می‌تواند بدست بیاورد؟

 

پول بلیت های مسابقه: از این موضوع خبری ندارم، منتظر هستیم تا 29 اردیبهشت ماه مزایده چهارم برگزار شود، امروز 100 هزار هوادار به ورزشگاه آمدند، 50 هزار هوادار هم در بیرون ورزشگاه حضور داشتند و میلیون‌ها هوادار در خانه‌هایشان بازی را تماشا کردند. ما پرطرفدارترین تیم در آسیا هستیم، هرچه زودتر باید در این مورد تصمیم بگیرند تا زمان را از دست ندهیم، فصل نقل و انتقالات آغاز می‌شود و این موضوع باعث می‌شود که ما همچنان بلاتکلیف باشیم، امیدوارم شرایط ما زودتر مشخص شود تا سال آینده بتوانیم با وضعیت بهتری در لیگ حاضر شویم.

 

رایگان شدن بلیط ها: قطعاً تاثیر داشته است، بازی گذشته هم 100 هزار هوادار به ورزشگاه آمدند، امیدوارم شرایط مهیا باشد و کارت هواداری با تخفیف در اختیار هواداران قرار بگیرد، ما برای چه کسانی بازی می‌کنیم؟ مشخص است که برای هواداران. باید به استقلال و پرسپولیس بیشتر برسند.

 

حقوق: دو هفته پس از یک ماه و نیم حقوق ما را دادند، به هر حال در شرایطی که هم‌اکنون هیچی در باشگاه معلوم نیست باز دستشان درد نکند که این پول را فراهم کردند. ما 3 هفته دشوار را پیش رو داریم، امیدوارم هواداران برای بازی با استقلال هم به ورزشگاه بیایند و به ما کمک کنند.

 

ارتباط با داور: به هر حال سرمربی ما انگلیسی بلد است و ما هم آنقدر مربی خارجی داشته‌ایم که ما هم انگلیسی یاد گرفته‌ایم.

 

سه اسپانسر: من فکر کردم با 6 اسپانسر حاضر شده‌ایم، باید چه کنیم؟!

 

الهلال را می بریم: اگر همین تعداد هوادار در ورزشگاه حاضر شود الهلال هم خواهد ترسید، امیدوارم که بتوانیم مقابل الهلال هم موفق شویم زیرا اگر بتوانیم به جمع 8 تیم برتر آسیا راه یابیم شرایطمان برای فصل آینده متفاوت خواهد شد. هواداران عاشق پرسپولیس هستند و باید به این تیم هم امکانات بدهند. به نظرم اگر تا پایان سال بلیط‌ها رایگان شود هواداران به ورزشگاه می‌آیند، این هوادار حرف اول را در دنیا می‌زند!

 

 

     
آی اسپورت
2015-05-06 23:10:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر