فهرست
واکنش / گواردیولا: بارسا فراتر از مسی است
واکنش / گواردیولا: بارسا فراتر از مسی است

واکنش / گواردیولا: بارسا فراتر از مسی است

«من نظرم درباره‌یِ مسی را نمیگم. چون بارسا فراتر از فقط مسی است. اونا در دفاع و حمله خیلی مستحکم بودن و بازیکنایِ بزرگی مثلِ نیمار و سوارس دارن. هدفِ ما این بود بازی را طوری کنترل کنیم که مسی خیلی در جریانِ آن قرار نگیره. ما فقط 15 دقیقه تا رسیدن به این هدف فاصله داشتیم. من به این تیم و بازیکنام افتخار می‌کنم. ما سه ماههِ دچار مشکلیم، اما هرجوری بود جنگیدیم، تا اینجا رسیدیم و قهرمانِ بوندسلیگا شدیم. من هیچ ایرادی بهشون نمی‌گیرم. ما سالِ سختی داشتیم و بابتِ کاری که کردن واقعا ازشون تقدیر می‌کنم.»

«ما می‌دونستیم مقابلِ چه تیمی قراره بازی کنیم. اونا به فورمِ فوق‌العاده‌ای رسیدند. برایِ ما در این بازی بهترین دفاع حمله بود، کاری که قبلا خوب برایمان نتیجه داده بود. من نمی‌تونستم بیام اینجا و کلا سیستمِ تیمم را عوض کنم. بله، وقتی نزدیک به دروازه‌یِ خودتون توپ را مقابل لیو و بازیکنایی در این سطح از دست می‌دی همیشه این خطر هست. ما در یک سومِ حریف  برندگیِ لازم را نداشتیم. به هرحال من به بارسا تبریک می‌گم و میرم و آماده‌یِ بازیِ مونیخ می‌شم.» 

  ۳  
آی اسپورت
2015-05-07 09:46:06
نظر دهید

۳ نظر
ahmad alpain
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۵۲
دیشب شاهکار بود نه فوتبال
سالارگز
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۳۵
سلام. به نظر من گواردیولا کمی در مورد مسی بی انصافی کرده. واقعا مسی همه ی بارسا بود اگر فقط مسی مهاجم نوک بود و سوآرس و نیمار هم در بازی نبودند مسی کار خودش رو می کرد در بازی مسی در همه جای زمین بود هم دفاع کرد هم پاس گل داد هم دو بار دروازه راباز کرد پاس طلایی مسی به سوآرس کم از پاس گل نداشت. چیپی که مسی به نویر زد رو هیچ کس به این زیبایی نمی تونست بزنه. وقتی مسی چند نفر رو باهم دریبل می کرد و همچنان صاحب توپ بود فقط با خطامی شد توپ رو ازش گرفت. مسی تو بازی حتی نقش یک هافپک رو هم به خوبی ایفا کرد. . واقعا مسی ازروزی که پاش رو به دنیای فوتبال گذاشت کمتر تیمی بدون ترس به مصاف با اون رفته حتی بایرن هم از.این بازی و بودن مسی ترس زیادی داشنته. باتشکر خدانگهدار.
-
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۴۵
همیشه بین مسی و رونالدو مونده بودم که کدوم بهترینن ولی ولی ولی امان از مسی امان از مسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر