فهرست
گزارش روز: عزل آقای وزیر؛ درخواست تازه مردم از روحانی!
گزارش روز: عزل آقای وزیر؛ درخواست تازه مردم از روحانی!

گزارش روز: عزل آقای وزیر؛ درخواست تازه مردم از روحانی!

آی اسپورت- تا چند هفته قبل، توی راهروهای ساختمانِ بزرگ و شیک خیابان سئول، هیچ زمزمه ای به ماندگاری کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی ختم نمی شد. وزارتی ها، دیگر او را نمی خواستند و فدراسیون نیز علیرغم تمایل اش به حفظ او، آماده بود تا با سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران خداحافظی کند. در همان مقطع، ناگهان ملتِ همیشه در صحنه(از نوع مجازی اش)، وارد عمل شدند و در کنار راه انداختن کمپین های حمایتی برای کی روش، حساب های کاربری رئیس جمهور در شبکه های اجتماعی را نیز در راه تفاضای ادامه همکاری فوتبال ایران با سی کیو، کامنت باران کردند. از آنجا به بعد بود که با ورود حسنی خو، همه چیز ناگهان تغییر کرد. اگر چه دولتی ها شائبه دخالت رئیس جمهور در راه ادامه حضور کی روش را قویا تکذیب می کنند اما نمی شود به سادگی از همزمانی درخواست مردم، با نمایش تغییر موضع آشکار بالادستی ها  در مورد کی روش ساده عبور کرد.

بر خلافِ بیشتر مدیران و تصمیم سازان وزارت ورزش و البته جند نفر در فدراسیون فوتبال، محمود گودرزی هنوز هم روی مواضع اش برای انتقاد از کی روش پافشاری می کند. گودرزی این بار از مرزهای انتقاد عبور کرده و برخورد با سرمربی تیم ملی را به فضایی توهین آمیز کشانده است. استفاده از واژه هایی مثل کارگر و لمپن برای سرمربی محبوب تیم ملی، احتمالا تمایل کی روش برای ماندن در فوتبال ایران را از بین خواهد برد و این همان چیزی ست که گودرزی از مدت ها قبل به دنبال آن بوده است. جالب اینکه توی ساعت های بعد از جلسه آقای وزیر با جمعی از پیشکسوتان فوتبال، درست وقتی که گودرزی با توجیه بامزه اسم نبردن از کی روش سعی می کند خودش را مبرا کند، مردم این بار درخواست تازه ای را در اینستاگرام روحانی جستجو می کنند.آن ها خواهان عزل وزیر نامحبوب ورزش هستند تا دولتِ روحانی، بیش از این تاوان نفرت پراکنی های او را ندهد. شاید این بار هم عزم عمومی مردم، به اخراج کسی که نامِ کوچک اش محمود است ختم شود!

  ۱۱  
آی اسپورت
2015-05-08 14:41:13
نظر دهید

۱۱ نظر
کاوه
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۴۹
جناب وزیر معتقدند که به عنوان یک شهروند نظراتی داشته اند، و سوال میکنند که آیا حق ندارند به عنوان شهروند اظهار نظر کنند؟ اما لحظاتی بعد یکی‌ از حاضرین در همان جلسه یعنی امیر حاج رضائی را به باد انتقاد می‌گیرد که چرا از کیروش حمایت کردی و چرا این بحث را دنبال می‌کنی که چون مردم کیروش را می خواهند پس بماند؟ جناب وزیر! شما بهتر می‌‌دانید برای دفاع از حضور کیروش در فوتبال ایران، امیر حاج رضائی انتخاب آخر ما خواهد بود،که دیگران راهی‌ به مناظرات پیدا نمیکنند. اما اینکه حاج رضائی بلند نشد و نگفت" آخه مرد حسابی‌، خودت میگی‌ به عنوان شهروند سوال کردم، بعد میگی‌ من و ۷۰ میلیون ملت نظر ندیم؟"، از ترسِ مقامِ شهروندی شما بود یا از خوف تازه وزیری که امر می‌کند همه باید گوش به فرمانش باشند، یا کلا نباشند!
msn
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۱۶
ادب مرد به از دولت اوست!!!

وقتی که دید تزویر و ریاکاری جواب نمی دهد، زبان توهین گشود. نمی دانم گودرزی چه جاذبه ای برای دولت دارد و امیدوارم کسی که حتی هنر منحوس ریاکاری را هم نمی داند، به زودی از منصب وزارت به زیر افتد و ردایی را که به شدت بر تنش گشاد است، در آورد و به اهلش بسپارد.
-
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۲۰
شما بیجا کردین و اون عوام بی سواد. ایشون خیلی خوب کار می کنن. مردم همونایی هستن که یه روزی به محمود رای دادن
حسینی
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۳۰
متاسفانه نویسنده مطلب برای دفاع از کی روش از نهایت تحقیر برای مربیان ایرانی استفاده کرده.جناب نویسنده شمکا به اشخاصی مثل حسن حبیبی که عمرشون رو برای فوتبال این مملکت گذاشتن فسیل میگید؟ واقعا برای دیدگاه ورزشی نویسان ایرانی متاسفم.
Danial
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۰
آقای وزیر متوجه خیلی‌ چیزها نیستند. از جمله متوجه نیستند که تریبونی که ازش صحبت میکنند تریبون وزیر ورزش هست و جایگاه حقوقی داره. کاری که ایشون کردند به نوعی سو استفاده هست از جایگاه حقوقیشون چون از اون تریبون خواستند در جایگاه شهروند صحبت کنند، نه آقای وزیر هیچ شهروندی حق نداره از اون تریبونی که شما ازش استفاده می‌کنید استفاده کنه و نظرات یه شخص حقیقی‌ رو مطرح کنه. شما باید بدونید که در قبال اظهار نظرهاتون مسئول هستید
a.m
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۲۴
مرگ بر ریا.......
بابک
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۳۵
این جماعت لیاقت کی روش رو ندارند.
می خواهند یک کاسه لیس مثل مایلی کهن رو بگذارند سرمربی تا به بخور بخوراشون ادامه بدهند. بابا از فوتبال بکشین بیرون شماها که لیاقت ندارید.
Kaveh Salami
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۴۱
آقای "نام و نام خانوادگی" که حتی جرات نداری اسمت رو هم از ترس بنویسی، ممکنه به چند تا از ثمرات وزیری که ادعا می کنید که خیلی هم خوب کار می کنند اشاره بفرمایید؟ ضمنا این که اقلیتی از مردم یک زمانی به یک محمود دیگر رای دادند دلیل نمی شود که شعور اکثریت جامعه زیر سئوال برود. الآن هم همان حامیان همان محمود دیگر هستند که شده اند حامی این یکی محمود، این را خودتان هم خوب میدانید که حتی از نوشتن نام کوچکتان هم اجتناب می کنید.
مجید
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۳۱
چاره ایی جز عزل (دلم نمیاد به او وزیر بگم) محمود نیست! بره سر جای اولش که حفضیات را به اسم علم به خورد دانشجو میداد !! تازه برایش بد نشد لابلای گفتن جزوه هایش !! خاطرات دوران وزارتش را هم تعریف کند برو برو---برو که چهره ات نه به وزیر میخوره نه ادبیات گویش ات برو ممد مایلی رو هم با خودت ببر و صبح تا شب از دمت گرم و نه جون داداش نمیشه بهم تعارف کنید برو --فقط برو
منجزی
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۰۱
آقای وزیر نسبتاً محترم، شما در حد کی روش نیستی، از ادبیات شما مشخص شد که لمپن واقعی کیه؟؟؟
کیروشی پور و دوستان عاشق کیروش
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۲
اخه من نمیدونم این کیروش 5سال توی این مملکت چکارکرده که انقدر دوستان ازش حمایت میکنن ؟؟؟بخدا اگه این پول رو به یحیی یا منصوریان یا کمالوند میدادند بهترین تیم ملی رو میساختن .با شانس و دعای مردم به جام جهانی رفتیم و از بین چهارتا تیم چهارم شدیم .به لبنان که با همین مربیان داخلی تا حالا نباخته بودیم با مربی گری کیروش باختیم . دوستان رسانه ای کاسه داغتر از اش شده اند و مردم رو تحریک میکنند..این داستان از همون روز بازیهای بد تیم کیروش در چام ملتها شروع شد .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر