فهرست
ادعای تکان دهنده تارتار: آنالیز نود به ضرر تیم هاست!
ادعای تکان دهنده تارتار: آنالیز نود به ضرر تیم هاست!

ادعای تکان دهنده تارتار: آنالیز نود به ضرر تیم هاست!

آی اسپورت- صحبت های تازه سرمربی تیم فوتبال صبای قم، حتی از حرف های دیروز وزیر ورزش در مورد کارلوس کی روش نیز عجیب تر به نظر می رسند. مهدی تارتار، در گفتگوی امروزش با یکی از رسانه ها، دست روی نکته ای باورنکردنی گذاشته و تاکید کرده که آنالیزِ برنامه نود که اخیرا به بقش های این برنامه اضافه شده است، بر خلاف تصور فردوسی پور هیچ کمکی به فوتبال ایران نمی کند و بلکه به ضرر تیم هاست، چرا که نقشه های فنی آن ها را لو می دهد!

اینکه یکی از مربیان جوان فوتبال ایران، چنین نگاهی به یک بخش ساده آماری و فنی داشته باشد، به خودی خود نشان دهنده اوضاع استیلای کارهای تاکتیکی در بین مربیان ایرانی لیگ برتر است. تارتار نگاه چند دقیقه ای نود به مسابقه های مهم را، مخل کارهای فنی مربیان می داند. این ادعا در شرایطی مطرح می شود که طبعا او و همه مربیان دیگر لیگ برتر، باید برای مسابقه های هر هفته؛ ده ها برابر آنچه در نود انجام می شود کارهای مبتنی بر آنالیز انجام بدهد.

هراس از لو رفتن تاکتیک ها روی آنتن نود، عمقِ فاجعه تاکتیکی فوتبال ایران را به نمایش می گذارد. اینجا ظاهرا ممکن است تعدادی از مربیان، با تماشای نود پی به نقاط ضعف و قوت حریف ببرند و نه با تماشای فیلم بازی ها و انجام آنالیزهای فنی و آماری روزانه!

  ۳  
آی اسپورت
2015-05-07 13:36:19
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۵۱
اصن حیف نیس ادم ب بازیای لیگ نگا کنه و وق بذاره

اینم سرمربی یکی از تیما ، تاکتیک ما رو لو ندید

کم شعور !!
Danial
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۲۳
خدا رو شکر بازی‌های لیگ رو اسکای اسپرت پخش و تحلیل نمیکنه. فکر کننننننن تیری آنری بازی‌های تیم مهدی تار تار رو آنالیز کنه.
-
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۴۶
خدایی سطح فنی شون رو نشون داد.خیلی ضایع است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر