فهرست

واکنش ها به شکست پپ: فقط معجزه بایرن را فینالیست می کند

آی اسپورت-بایرن به خوبی از پس اداره بازی برآمده بود که همه چیز در چند دقیقه با 2 گل مسی تغییر کرد. بعد از آن نیمار گل سوم را زد و نتیجه 3 بر صفر به پایان رسید. 

فرانس بکن بائر، رئیس افتخاری باواریایی ها می گوید: تیم ما کاملا از هم گسیخت. این اتفاق هیچگاه نباید می افتاد. حالا برگرداندن اوضاع کار بسیار دشواری شده است.

مولر اما کمی امیدوار تر به نظر می رسد: می توان انتظار اتفاقی که در بازی برگشت با پورتو افتاد را داشته باشیم. مطمئن باشید که 11 نفری که در زمین هستند مثل همیشه تا ثانیه آخر هرچه در توان دارند را می گذارند. باید به عنوان یک تیم با هم متحد باشیم. ما بایرن مونیخ هستیم و سرمان را بالا می گیریم.

نویر هم به بازی برگشت امیدوار است: بازی با پورتو برای همه ما یک الگو برای امیدوار بودن است. هیچگاه نباید گفت هیچ گاه.

متیاس سامر، مدیر ورزشی بایرن گفته: نمی توان درباره عملکردی که تیم تا اینجای کار داشته صحبتی کرد. همه جنگیده اند و همه تلاششان را کرده اند. مقابل بارسا به خاطر شرایط زیر فشار بودیم و حیلی محدود شدیم. 77 دقیقه مقابل تیمی که شانس اصلی برد در این بازی بود و شاید بتوان گفت که بهترین تیم اروپا است مقاومت کردیم. بازی برگشت در خانه ماست و لازم است که هوادارانمان پشتمان باشند. باید این شکست را با نتیجه ای قابل قبول جبران کنیم. 

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-07 15:25:10
نظر دهید

۱ نظر
جواد کاکاوند
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۳۶
یه قرون بده آش به همین خیال باش .
پیش بینی کرده بودم مسی و نیمار انتقام سختی از آلمان مغرور بگیرن . انتقام آرژانتین و برزیل در جام جهانی 2014 رو .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر