فهرست
معادلات پیچیده انصراف هدایتی/ پرسپولیس دولتی می ماند؟
معادلات پیچیده انصراف هدایتی/ پرسپولیس دولتی می ماند؟

معادلات پیچیده انصراف هدایتی/ پرسپولیس دولتی می ماند؟

آی اسپورت- جدی ترین مدعی تصاحب سهام باشگاه پرسپولیس، حالا دیگر برنامه ای برای خرید این باشگاه ندارد. حسین هدایتی که در دو مزایده اول قرمزها حاضر نشده بود، با کمترین پیشنهاد در بین سه گزینه خرید باشگاه وارد مزایده شد اما به عنوان تنها خریداری که همه مراحل قانونی را پشت سر گذاشته، از بیشترین شانس برای خرید باشگاه برخوردار بود. هدایتی و حامیان اش حتی بارها انتقال باشگاه به این چهره را قطعی دانستند اما سازمان خصوصی سازی سرانجام اهلیت او برای خرید پرسپولیس را به سبب بدهی های سنگین بانکی اش رد کرد.

حسین هدایتی که در پروسه خرید پرسپولیس، حالا اعتبارش را در خطر می بیند، تصمیم گرفته است بیش از این ماجرا را هم نزند و از فکر خرید پرسپولیس بیرون بیاید. او حتی بعد از مزایده سوم نیز به عنوان اصلی ترین گزینه برای خرید پرسپولیس به شمار می رفت اما حالا و بعد از انصراف او و معظمی نیا، شرکت بهنام پیشرو کیش به عنوان تنها خریدار در مزایده باقی خواهد ماند. این احتمال البته وجود دارد که این شرکت نیز با گره های صلاحیتی مواجه شود و مالکیت باشگاه همچنان در اختیار دولت بماند. فرضیه ای که از اولین روز مطرح شدن مزایده ها نیز شکل گرفته بود.

  ۲  
آی اسپورت
2015-05-07 16:28:42
نظر دهید

۲ نظر
فولادی
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
من طرفدار این تیما نیستم ولی خصوصی سازی تو ایران شکل نمی گیره چون درامد تو فوتبال ایران نیست همش خرجه یک نفر تاکی می تونه خرج کنه یا حتی یک گروه یا شرکت خیلی زود به بن بست می خورن باید تو فوتبال درامد باشه وقتی درامد نیست خصوصی سازی تبدیل به نابودسازی میشه...
-
پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۴۵
پیشرفت در هر زمینه اى فقط با خصوصى سازى و حضور بخش خصوصى ممکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر