فهرست
تراکتورسازی بدترین تیم ایرانی آسیا
تراکتورسازی بدترین تیم ایرانی آسیا

تراکتورسازی بدترین تیم ایرانی آسیا

آی اسپورت-تراکتورسازی، بدترین تیم ایرانی لیگ قهرمانان آسیا بود و این بدترین شامل همه زمینه ها می شد. آنها در بازیهای خانگی شان تنها 4 امتیاز (بردن الاهلی امارات و تساوی با الاهلی عربستان) گرفتند که کمتر از فولاد و نفت 5 امتیاز گرفته در ایران و پرسپولیس صد درصد امتیازی بود. آنها بیرون خانه هم بدترین تیم ایرانی بودند و هر 3 دیدارشان را باختند برخلاف نفت و پرسپولیس با 3 و فولاد یک امتیاز.

این عملکرد یعنی تراکتورسازی از خودش هم در سالهای قبل عقبتر بود چون در دو دوره قبلی حضورش در آسیا، حداقل یک امتیاز گرفته بود. آنها البته شباهت هایی هم به تیم دو دوره قبلی داشتند؛ آنها در هر فصل فقط یک بار برنده می شود (سال اول برابر الجزیره امارات، سال دوم برابر الاتحاد عربستان و امسال برابر الاهلی امارات)، فقط در تبریز برنده می شوند و هرگز موفق نشده اند بیرون خانه در لیگ قهرمانان بردی را کسب کنند.

امسال البته نکته جدیدی هم به تیم اولیویرا اضافه شده بود و آن از دست دادن اندوخته و برتری بود؛ پیروزی یک بر صفر برابر نسف را با باخت 2 بر یک در ازبکستان، 2 بار جلو افتادن از الاهلی عربستان را درنهایت با مساوی در تبریز، 2 بار جلو افتادن از الاهلی امارات را درنهایت با شکست در دبی و برتری یک بر صفر برابر نسف را با شکست 2 بر یک در تبریز. این یعنی تراکتورسازی می توانست با 13 امتیاز از گروهش به راحتی صعود کند اگر این بلد بود این 9 امتیاز را نگه دارد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-07 18:05:16
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۵۸
لنگ بدون پنالتی های اهدایی داوران هیچی نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر