فهرست
کفاشیان پس از حرف‌های عجیب وزیر ورزش: باید قید کی روش را بزنیم
کفاشیان پس از حرف‌های عجیب وزیر ورزش: باید قید کی روش را بزنیم

کفاشیان پس از حرف‌های عجیب وزیر ورزش: باید قید کی روش را بزنیم

آی اسپورت - داستان همکاری کارلوس کی روش با تیم ملی وارد یک مرحله جدید شده است. در شرایطی که به نظر می رسید همه چیز درست شده و با ورود نماینده وزیر ورزش به پروژه تمدید قرارداد کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی به کارش در ایران ادامه خواهد داد اما صحبتهای دو روز قبل وزیر ورزش همه چیز را به هم زده است. با اینکه وزیر ورزش در مصاحبه ای عجیب مدعی شده که حرفهایش مخاطب خاص نداشته! اما کی روش این حرفها را به خود گرفته و حالا می خواهد از ایران برود.

نکته ای که در مصاحبه امروز رئیس فدراسیون فوتبال با سایت کاپ هم مشخص است. علی کفاشیان که از اتفاقات اخیر شدیدا ناراحت است، گفته:  وزیر انسان خوبی است و اعتقاداتش را می گوید. باید از آنهایی ترسید که حرفشان را نمی زنند، کار کردن با آنها سخت است الان مانده ام فردا که شنبه است جواب کی روش را چه بدهم. او همان شب که حرفهای وزیر را شنید با من تماس گرفت و گفت : مرا نمی خواهند ، بروم !! ...و الان کار خیلی سخت شده و بعید می دانم بماند.او به من گفت که اگر او را نمی خواهند برود و حالا  با این مسایلی که عنوان شده نگه داشتن او سخت شده است. او به من پیغام داده که نمانم بهتر است و من هم فکر می کنم باید قید او را بزنیم.

  ۴  
آی اسپورت
2015-05-08 11:49:16
نظر دهید

۴ نظر
M-M
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۵۵
واقعا از دکتر روحانی بعیده که همچین آدمی وزیر کابینه ی روحانی هستش،هر چند بنده خدا قبل م گ 3 نفر دیگه رو معرفی کرده بود ولی مجلس بهشون رای اعتماد نداد.
حمید رضا رفیع
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۱۵
اقای ریس جمهور ! تو رو به خاک مادرت این وزیر ورزش روی مخ مردم هست ! به خاطر مادرت تدبیر کن
-
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۳۷
مرتیکه روانی :وزیر ورزش
مجید
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۴۳
جناب حسن روحانی رئیس جمهور عزیز فعلی!! یه نگاهی به این مسائل داشته باش!! انتخابات نزدیکه دارند زیر اب شما در این حوزه هم میزنند(با بحران افریدن برای تیم ملی و سرمربی اش) شما همه تخم مرغ هایت را در سبد هسته ایی گذاشته ایی غافل از اینکه خیلی ها منتظرند ان قضیه هم حل شود و سراغ دلار های برگشتی بروند ای کاش من یک سوت بودم تا انقدر سوت میکشیدم که توجه شما را به این وزیربی لیاقت الت دست و ترسو از کارت گرفتن از مجلس جلب کنم ...آهای حسن روحانی کجایی که دارند زیر اب تو در تمام زمینه ها میزنند--اآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآهای...........
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر