فهرست
دیسلایک روز: دفاع محمد مایلی کهن از وزیر ورزش
دیسلایک روز: دفاع محمد مایلی کهن از وزیر ورزش

دیسلایک روز: دفاع محمد مایلی کهن از وزیر ورزش

آی اسپورت - برنامه دیشب گفتگوی ویژه خبری شبکه دو چهره ویژه داشت. یکی محمد دادکان که به صراحت گویی معروف است و دیشب به خاطر داستان کارلوس کی روش از وزیر ورزش انتقاد کرد و دیگری محمد مایلی کهن بود که با حرفهایش ما را مجبور کرد تا او را به عنوان چهره ویژه روز معرفی کنیم. در شرایطی که وزیر ورزش به خاطر صحبتهای تازه اش علیه سرمربی تیم ملی به شدت مورد انتقاد مردم و رسانه ها قرار گرفته، حاجی مایلی در برنامه گفتگوی ویژه خبری از محمود گودرزی تمجید کرد. مایلی کهن درباره مشکلات پیش آمده در خصوص ماندن یا رفتن کارلوس کی روش و جلسه وزیر ورزش با پیشکسوتان گفت: به نظر من که ۳۵ سال در بخش‌های مختلف ورزش بوده ام، وزیر ورزش یکی از بهترین ها بوده است. من نه پُست می خواهم و نه دنبال مسئولیت هستم. برای همین صادقانه حرف می زنم.

  ۶  
آی اسپورت
2015-05-08 12:16:06
نظر دهید

۶ نظر
غلام . ر
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۲۱
واقعا دیسلایک
-
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۵۸
دایی چرا شکایتتو پس گرفتی
علیرضا
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۲۶
با وجود اینکه از مایلی کهن خوشم نمیاد ولی حرف هاش در مورد گودرزی درست بود.گودرزی اگه آدم ناسالمی بود الان توسط رسانه ها و برنامه 90 تمجید میشد ولی همینکه توسط باندهای رسانه ای مورد هجمه قرار گرفته یعنی کارش رو درست انجام میده.
مجید
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۲۹
مایلی کهن مصداق ومجسمه اپورتونیسم است و ایضا قلعه نوعی!!! آنها هیچ اصول اخلاقی ندارند جز حفظ منافع فردی بهر قیمت !؟ او قبلا عاشق تیم احمدی نژاد بود!!وایضا علی ابادی در آن زمان با ادبیات انها صحبت میکرد و حالا با تمجید از وزیر تحمیلی فعلی که قادر به 2 تا تحلیل صحیح از مسائل نیست و فقط به بحران--بحران اضافه میکند!!مایلی و ایضا هم ردیفهایش مثل قلعه نوعی و مجتبی محرمی و..ایینه لمپنیسم هستند که معمولا راه وردشان به مراکز قدرت با تمجید از صاحب منصب (وزیر) هستاینها شامه بس قوی دارند زمانی که در دستگاه ورزش پولی نبود صم وبکم بودند حالا که صحبت از برگشت میلیاردها دلار پول بولکه شده هست شروع به دم تکان دادن میکنند که مبادا از این قافله عقب بمانند --مگر میشود دلسوز تیم ملی باشی واز برد شیلی غمگین شوی و روند رو به جلو تیم را نبینی پس باید عنوان دفاع از وزیر را در جای دیگر جسنجو کرد
امیررضا
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
حرف مفت. برای خودمون متاسف که ایشون هنوز تو فوتبال ایران موندن
تیراختور
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۲۷
سایت آی اسپورت مصداق بارز مافیاست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر