فهرست
کارشناسی / بیت: مسئله‌یِ مهاجمینِ یونایتد
کارشناسی / بیت: مسئله‌یِ مهاجمینِ یونایتد

کارشناسی / بیت: مسئله‌یِ مهاجمینِ یونایتد

«خوان ماتا گفته امیدوار است این هفته زودتر تمام شود و یونایتد به راهِ بردن و گل زدن بازگردد. غیرِ منطقی نیست مشکلِ اصلیِ تیمی که حدودِ 5 ساعت است گل نزده را در مهاجمین‌اش ببینیم. در نیمه‌یِ دوم بازی مقابلِ وست بروم، فن پرسی و رونی و فالکائو هر سه در زمین بودند. یونایتد اسمِ بزرگ کم در خط حمله‌اش ندارد، اما این سه کلِ فصل هیچ هماهنگی‌ای با هم نداشته‌اند. یونایتد از وقتی فن پرسی برگشته 3 بازی پشتِ سرهم را باخته، در حالی که قبلش بدون مهاجمِ هلندی 6 بازی را برده بود. پیش از آن هم آخرین شکستِ یونایتد مقابلِ سوانزی بود که باز رونی و فن پرسی و فالکائو هر سه در لیستِ 18 نفره بودند.»

«فن‌ خال باید تصمیمات مهمی در تابستان بگیرد. نه فقط در موردِ فالکائو که فصلِ ناامیدکننده‌اش بعید است آینده‌ای برایش در یونایتد به جا گذاشته باشد، بلکه افتِ چشمگیرِ فن پرسی هم باید مورد توجه قرار بگیرد. این دو تصمیم رویِ وضعیتِ رونی هم تاثیر مستقیم دارد.»

«مصدومیتِ کریک در اواخرِ بازی مقابلِ سیتی باعث شد تا فن خال دوباره دست به تغییراتی در ترکیبِ تیمش بزند و این تغییرات (مهمترین‌اش بازگشتِ رونی به خطِ میانی) موجبِ سرگردانی در ترکیبِ احتمالیِ فصلِ آینده‌یِ یونایتد شد. اما فعلا با توجه به خطر لیورپول برایِ اشغالِ رده‌یِ چهارم، فن خال باید چاره‌ای کوتاه مدت پیدا کند تا تیمش دوباره به ریتمِ روانِ خودش برسد. بعد درتابستان تصمیمات نهایی و آینده‌ساز گرفته خواهد شد.»

     
آی اسپورت
2015-05-08 10:33:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر