فهرست
پیشنهاد یک کاربر آی‌اسپورت: کیانی بازوبند کاپیتانی را به آندو بدهد!
پیشنهاد یک کاربر آی‌اسپورت: کیانی بازوبند کاپیتانی را به آندو بدهد!

پیشنهاد یک کاربر آی‌اسپورت: کیانی بازوبند کاپیتانی را به آندو بدهد!

آی اسپورت- این متن کامنت کاربری به نام T.T است که در زیر خبر «سناریوی آذربایجان برای تسخیر تهران» نوشته شده. کامنتی که حاوی یک پیشنهاد ویژه برای بازی استقلال- تراکتور است. او با این پیش‌زمینه که آندو انگیزه زیادی برای شکست استقلال و امیرقلعه‌نویی دارد، به مهدی کیانی پیشنهاد داده که بازوبند کاپیتانی را در این بازی به آندو بدهد. متن کامنت را در اینجا می‌خوانید:

«یه پیشنهاد به کاپیتان ! به مهدی کیانی با تعصب پیشنهاد میدم تو بازی با اسقلال، بازوبند کاپیتانی رو به بازوی آندو ببنده. دوستان عزیز پیشنهاد من استثنائا فقط واسه بازی با استقلاله. دقیقا مثل همون کاری که پویول تو فینال لیگ قهرمانان اروپا کرد و بازوبند رو به بازوی آبیدال بست. وگرنه همه میدونیم که کاپیتان اول و آخر تیم؛ مهدی کیاینیه وبس. با این کار میشه چند نشون زد.اول اینکه انگیزه آندو واسه بازی جلوی تیم قلعه نویی خیلی بیشتر از قبل میشه. دوم اینکه آندو فرق بازیکنا و هوادارای تراکتورو با استقلال بیشتر متوجه میشه و میفهمه که تو کدوم تیم از ارزش و احترام برخورداره. سوم اینکه این کار یه نوع تشویق آندو برای تمدید قرارداد فصل آینده میشه. اگرم تمدید نکنه با خاطره ای خوش از تراکتور جدا میشه. چهارم اینکه این کار همبستگی بازیکنای تراکتورو باهم نشون میده. پنجم اینکه خود کیانی با این کار خیلی شیک و زیرکانه انتقام خودشو از قلعه نوعی میگیره. مربی که با اخراج نادرست کیانی از تیم؛ یه نیم فصل کامل اونو از بازی فوتبال محروم کرد. و ششم اینکه با باخت احتمالی استقلال؛ حال قلعه نوعی اساسی گرفته میشه و یه قدم دیگه به درب خروجی باشگاه استقلال بیشتر نزدیک میشه. اینم شش دلیل برای شکست شش تایی ها! آیا اینها نشانه نیست؟»

نظر شما چیست؟ شما با پیشنهاد این کاربر آی اسپورت موافق هستید؟

  ۱۱  
آی اسپورت
2015-05-08 11:41:23
نظر دهید

۱۱ نظر
k
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۵۷
جای تحسین وتشکر داره که به کامنت کاربر ها تون اهمیت میدین
k
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۵۷
جای تحسین وتشکر داره که به کامنت کاربر ها تون اهمیت میدین
احسان
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۲۵
این بنده خدا تو عالم هپروت این حرف ها رو زده.بعد از بازی از خواب خوش بیدار میشه و میفهمه تیم بی افتخارش هیچ شانسی برای قهرمانی نداره.
کرمانشاه
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۵۵
طرف معلومه بدجور حسرت قلعه نویی رو دلش مونده که اینجور در موردش کامنت گذاشته.احتمالا سال دیگه همینجور درباره آندو نظر میده چون سال آینده تیمشون رو ترک می کنه و مثل قلعه نویی داغ به دلشون می کنه.
فرشاد
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۴۷
انصافا پیشنهاد خوبیه. موافقم اونم شدیدا
مجید
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۵۶
آندو با هوش تر از آن است که بخواهد صرف ابراز مخالفت با امیر قلعه نوعی0که من هوادار استقلال لحظه شماری برای رفتن او از استقلال دارم) با هواداران استقلال رودررو شودکسی در تیمی مثل تراکتور جاودانه نشده و نخواهد شد واگر نبود سیستم مدیریتی نالایق استقلال که از اوتیم معمولی ساخته تراکتور که هیچ خیلی دیگراز مدعیان امسال باید برای ماندن در لیگ دست وپا میزدند. آندویی که میبایست برای ما مثل شماره 7در یاد هوادار مقیم شود زرنگتر از ان است که منافع بلند مدت خود را تشخیص ندهد از او انتظار داریم در روز یکشنبه با تمام توان منتهی با حفظ اصول اخلاقی جلوی استقلال بازی کند تا تیم فعلی اش نتیجه بگیرد که کسی از این بابت با او مشکلی ندارد اما لنگی های نه چندان گرامی نگاهی به وضع خود در جدول و حقارتی که با اون دست به گریبانند بی اندازند بعد برای اندو نقشه بکشند
سبزوار
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۲۰
از طرفدار یک تیم بی افتخار چه انتظاریست بیش از این تفکرات چیپ و غیرفنی؟
مدیری
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۱۶
اندو چنین کاری نخواهد کرد ؟؟ چون مشاوری مثل سرژیک برادرش دارد!! زیرا اگر اندو گرم مخالفت با قلعه نوعی باشد به او خواهد گفت که مخالفت با قلعه نوعی ربطی به استقلال و طرفدارانش ندارد !چون محبوبیتی که سالیان سال برایش زحمت کشیده را نباید با 90 دقیقه طاق بزند ! نازه اگر استقلال پیروز میدان شد انگاه آندو برای همیشه فراموش خواهد شد بنابراین اندو وارد بازی 2 سر باخت نخواهد شد او در تهران زندگی خواهد کرد ونه در تبریز و بسیار بسیار از هم وطنان شریف ارمنی استقلالی هستند واو به آنها نیز پشت نخواهد کرد
محمود باسره هوادار پرسپولیس
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۱۱
حاج آقا بازوبند پویول یک حرکت جوانمردانه بود و انسانی بود چون آبیدال بیمار بود
اما الان که میانه آندو و قلعه نوعی خوب نیست این کار بسیار زشت و ناپسند است
کیروشی پور
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۲:۰۵
الان کار خیلی قشنگی کردی مثلا که این پیشنهاد رو تیتر زدید ؟؟؟؟ میخاید با این کار تراختوریا به به چه چه براتون بگن .نکنید این کار ها درست نیست .میان دو نفر اتش بپا نکنید .عادل باشید فقط همین عدالت رو برقرار کنید تا طرفداراتون هر روز بیشتر بشن .
یه طرفدرا تراختوری نبوده این دشمن قلعه نویی و استقلال بوده
محمد
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۴۴
موافقم . پیشنهاد جذابی است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر