فهرست
مایلی‌کهن پس از مناظره در شبکه خبر: دادکان حسادت می‌کند
مایلی‌کهن پس از مناظره در شبکه خبر: دادکان حسادت می‌کند

مایلی‌کهن پس از مناظره در شبکه خبر: دادکان حسادت می‌کند

صحبت‌های محمد دادکان مبنی بر اینکه فدراسیون او سیاسی نبوده و تا به امروز هیچ یک از صحبت های مایلی‌کهن را قبول ندارد: مطمئن باشید فدراسیون دادکان سیاسی‌‌ترین فدراسیون ورزش کشور بوده است. من هیچ‌گاه نگفتم سردار یعقوبی قائم مقام دادکان بوده بلکه نایب رئیس او بوده است. یعقوبی قائم مقام فرمانده نیروی انتظامی وقت بود. آیا آصفی سخنگوی وزارت امور خارجه نبوده یا سازگارا نماینده شیراز در مجلس یا شجاعی برهان معاون وزیر بازرگانی نبوده‌اند؟ دادکان از روی حسادت و سلیقه شخصی در مورد وزیر ورزش نظر می‌دهد. همه می ‌دانند دادکان ابتدا خیلی‌ تلاش کرد وزیر شود و بعد هم که نشد به دنبال قائم مقامی در وزارت ورزش و حال نیز دنبال ریاست فدراسیون فوتبال است. در واقع او برای خودش دولتی تشکیل داده و خودش را وزیر ورزش می‌دانست.

توهمات دادکان: دادکان فکر می‌کند که حقش برای وزارت ورزش خورده شده و برای همین هم صادقانه صحبت نمی‌کند. او در ظاهر می‌گوید که دنبال پُست نیست. ابتدا مصاحبه می‌کند مدیرعامل پرسپولیس نمی‌شوم بعد مصاحبه می‌کند اگر پرسپولیس را یک سال به من بدهند... درواقع با دست پس می زند و با پا پیش می‌کشد. آقای دادکان! چرا یکی به نعل و یکی به میخ می‌زنی؟  آقای دادکان! اشکالی ندارد که شما هیچ‌گاه حرف‌های مرا قبول نداشتید هر چند این هم یک دروغ است. اگر شما حرف‌های مرا هیچ‌وقت قبول نداشته‌ای چطور التماس کردی سرمربی تیم امید شوم؟ در جلسه‌ای که افراد زیادی از جمله عزیز محمدی حضور داشتند و می‌توانید از آنها بپرسید.

با حرف های جدید وزیر ورزش، کی‌روش در تیم ملی ماندنی خواهد بود: فدراسیون با کی‌روش قرار داد دارد و رابطه فدراسیون با وی مثل رابطه پیمانکار و کارفرما است. هرجا به هر دلیلی دو طرف نخواهند با هم ادامه دهند می توانند با پرداخت خسارتی که در قرارداد قید شده به همکاری خاتمه دهند. دیگر نیازی به نفر سومی نیست و نمی‌دانم در این وسط حسنی‌خو چه نقشی دارد؟

انگار  وزارت‌ورزش و فدراسیون تمایلی به همکاری با کی‌روش ندارند: متاسفانه بخش عظیمی از رسانه های دیداری، شنیداری، و نوشتاری کشور در اختیار کی‌روش است. تمام صدا و سیما در اختیار او و حامیانش است. مگر در برنامه 90 هفته قبل ندیدید که مجری برنامه می‌گفت تو را خدا زودتر مشکل مالیاتی کی‌روش را حل کنید چون می‌خواهد به کشورش سر بزند. چرا مجری این مسائل را مطرح می‌کند اما اینکه کی‌روش در ورزشگاه‌ها حضور پیدا نمی‌کند تا بازی‌ها را ببیند را مطرح نمی‌کند؟ مگر کی‌روش قرارداد ندارد؟ اگر واقعا این برنامه بی‌غل و غش بود مجری برنامه این مسائل را می‌پرسید؟ امیدوارم مسئولان ورزش کشور اسیر جو و هیجان کاذب این دسته از رسانه‌ها نشوند و تحت تاثیر مسابقات نظر‌سازی پیامکی قرار نگیرند. چون ماندن یا رفتن کی‌روش یک بحث تخصصی است نه یک بحث عامیانه. بازهم تاکید می‌کنم مخالف کی‌روش نیستم بلکه مخالف رفتارهای او و منتقد نتایج تیم ملی در چهار سال گذشته به ویژه در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا هستم.

 آیا از مدیریت فنی تیم امید کناره‌گیری کرده: تا پیش از مرحله اول گروهی تیم امید از ما خواستند که با این تیم همکاری کنیم و همه اعضای کادرفنی بدون هیچگونه قرارداد و ابلاغی نهایت تلاش خود را انجام دادند. وقتی من حکم و ابلاغی ندارم چگونه می‌توانم اظهار نظر کنم ماندنی هستم یا نه؟

 اگر فدراسیون فوتبال به شما و سایر اعضای کادرفنی حکم بدهد  چه خواهید کرد: به هر حال آن وقت صحبت می‌کنیم یا می‌گوییم هستیم یا می‌گوییم نیستیم. هنوز در این خصوص فدراسیون فوتبال نشستی با ما نداشته و ما فقط یک جلسه با آقای کاشانی داشته‌ایم. تا این لحظه هیچ ابلاغ و حکمی به اعضای کادر فنی داده نشده است.

  ۶  
آی اسپورت
2015-05-08 13:55:27
نظر دهید

۶ نظر
-
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۵۲
حاج مایلی
به جایی نرسیدی پ زین خفه:))
-
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۰۳
اون شکایتت چرا پس گرفتی دایی
علیرضا
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۲۳
دادکان زمان صفایی فراهانی هم همینجور انتقاد می کرد و بعد از اینکه صفایی بهش پست داد تبدیل به مجیزگوی رییس فدراسیون شد.طرف برای پست به عالم و آدم توهین می کنه و این وسط حتی به بزرگی مثل حسن حبیبی هم رحم نمی کنه./
مجید
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۱۷
اینکه تمام امیال و ارزوهای خود را به دادکان نسبت دهیم اسمش که جواب دادن نیست لااقل هواداران فوتبال شما رو که میشناسند که اگر فضا احمدی نژادی باشه با ادبیات انها صحبت میکنی و وقتی فضا رنگ و بویی دگر گرفت حرفهای این دوره پسند میزنی ما اسم اینو میگذاریم فرصت طلب-------اینکه مجری نود برای حل مالیات کی روش صحبت کند که چیز بدی نیست احتمالا نیت او این بوده که کی روش مدتی از این فضای انگیزه کش خارج شده و با انرزی بیشتری بازگردد تو چرا از این موضوع اشفته ایی؟تمام هم و غمتان این است که وقت کشی کنید درست مثل قبل از بازیهای جام ملتها تا با یک روحیه اشفته تیم را به مسابقات بکشانید و با زبان دراز شروع به هجمه و نه نقد بپردازید؟؟ برای تیم امید هم میدانی که در دور دوم با مشکل بر خواهی خورد فرصت طالبانه داری فرار میکنی چون میدانی تیمهای مرحله دوه فلسطین و افغانستان نیست--- تو در فدراسیون بیایی که چه بشود مگر قبلا نبودی!! یا در فولاد خوزستان و گهر بودی چه شد(جز نابودی تیمها) که بعدا در جای دیگر چه بشود!!!!!ممد مایلی
امیررضا
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۱۹
این یه دعواییه که هر دو طرف دارن توش حرف مفت میزنن. واقعا هر دو مقصرن هم جان ممد مایلی هم حاج ممد دادکان
علی
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
کاش روزی برسه که دیگه حرفی از مابلی نشنویم نخونیم و نبینیم! ای کاش دایی شکایتش رو پس نمیگرفت. به قول معروف ترحم بر پلنگ تیز دندان ستمکاری بود بر گوسفندان!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر