فهرست
دیسلایک: وقتی مایلی کهن، منتقد سیاسی کاری می شود!
دیسلایک: وقتی مایلی کهن، منتقد سیاسی کاری می شود!

دیسلایک: وقتی مایلی کهن، منتقد سیاسی کاری می شود!

آی اسپورت- در آخرین دقیقه های حضور محمد دادکان توی استودیوی گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم، مردِ همیشه حاضر در صحنه های تلفنی برنامه های زنده از راه رسید تا علیه رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران موضع بگیرد و به دفاع از محمود گودرزی بپردازد. محمد مایلی کهن البته در این ارتباط کوتاه تلفنی تاکید کرد که نیمی از حرف های دادکان را قبول دارد اما برای انتقاد از این مدیر، روی کلمه سیاست دست گذاشت و اشاره کرده که فدراسیون دادکان، سیاسی ترین فدراسیون فوتبال ایران بوده است.

ظهور محمد مایلی کهن در نفشِ منتقد «سیاسی کاری»، در تعارض با سوابق این چهره سرشناس فوتبال ایران است. مایلی کهن در مقاطع مختلفی، به شکل مستقیم با سیاست و مدیران سیاسی در ارتباط بوده و بهره لازم را نیز از این ارتباط ها برده است. او امروز ممکن است  به دخالت سیاست در جایگاه دیگران اعتراض کند اما نمی تواند از یاد ببرد که کدام ملاقات، کدام احوالپرسی، کدام آغوش و کدام کاپشن، او را ناگهان تبدیل به سرمربی تیم فوتبال سایپا کرد. مایلی حتی تدبیر حمایتی امروزش از گودرزی را نیز بر اساس سیاست درنظر گرفته است. چرا که نظر مساعد و مشورتی همین وزارتِ ورزش، او را بعد از مدت ها بیکاری به پست مهم سرپرستی تیم ملی امید رسانده است. پس، طبعا فردی که گاهی مصاحبه ها و گاهی ملاقات هایش را بر اساس سیاسی کاری تنظیم می کند، نمی تواند مناسب ترین گزینه برای وارد کردن اتهام سیاسی کاری به دیگران باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-08 15:22:31
نظر دهید

۱ نظر
مجید
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۵۰
اوکی--- این آمدن و خوردنها متاسفانه هیچ خروجی هم نداشته --اینها به واقع اپورتونیسم یا فرصت طلب هستند میدانند که وزیر ته دلش میداند وزیر مجموعه نیست (یعنی عالیترین شخصی که بهترین تحلیل از حوزه پیرامونی اش را دارد و صحیح ترین تصمیمات راه گشا را اتخاذ میکند)این جور ادم ها معمولا با تعریف و تمجید خر میشوند چون برای ادامه کار به ان تعریف ها نیاز دارند ممد مایلی اینها رو خوب میدونه چون اصلا اینجوری ممد مایلی شده!! میگوید فوق لیسانس داره ولی اگر بدون رانت گرفته بود اون همه مطالعه برای اخذ مدرک لااقل نوع گویش او را تغییر میداد؟! ممد مایلی ذاتا یک آدم بزن بهادر بد دهن است که مجبور یک جورهایی خوش را برای حفظ ظاهر کنترل کنه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر