فهرست
استتوس: دونت گو مستر کارلوس!
استتوس: دونت گو مستر کارلوس!

استتوس: دونت گو مستر کارلوس!

آی اسپورت- حالا ذیگر برای همه واضح و روشن است که شخص وزیر ورزش و جوانان، هیچگاه تمایلی به ادامه همکاری با کی روش نداشته و اگر تا به امروز پیشرفتی ناگهانی نیز در روند تداوم بخشیدن به حضور او در فوتبال ایران اضافه شده، مرهون دخالت مدیران بالادستی بوده است. حرف های تندوتلخ جلسه تازه، اشاره های باورنکردنی و توهین آمیز، شاید آخرین راهکار گودرزی برای پایان بخشیدن به روزهای حضور کی روش روی نیمکت تیم ملی هستند. حرف های آقای وزیر، خیلی زود به فارسی سلیس برگردانده شده و به کی روش رسیده است و حالا با پیغام های این مربی برای کفاشیان، می شود حدس زد که فدراسیون باید به دنبال مربی دیگری بگردد. آیا همه این سناریو، همان چیزی نبوده که آقای وزیر می خواسته و برای خاطر آن، جلسه جنجالی را تشکیل داده است؟

به نظر می رسد استعفای کی روش از نیمکت تیم ملی، اصلی ترین هدف وزیر ورزش و جوانان باشد. در چنین شرایطی، شاید ماندن کی روش در تیم ملی و ادامه کار او در ایران، بهترین استراتژی برای تقابل با هدف گودرزی تلقی شود اما کی روش، یک مربی حرفه ای است و به خوبی می داند که در صورت ماندگاری در ایران، چه روزهای سختی را تجربه خواهد کرد و اوضاع او و تیمش به لحاظ امکانات، از قبل نیز ضعیف تر خواهد شد.

جماعتی که توی این چند سال، غریبگی با تیم ملی را کنار گذاشتند و بیشتر از همیشه «هوادار» تیم ملی کشورشان بودند، حالا باز هم از کی روش می خواهند که جدایی اش را به تعویق بیاندازد و با این پلن، به استقبال حرف های گودرزی برود. با این وجود، شانس بقای کی روش روی نیمکت تیم ملی حالا کمتر از همیشه هست. حتی اگر تعداد آدم هایی که او را می خواهند، به مراتب بیشتر از فردی باشد که این مربی را نمی خواهد!

     
آی اسپورت
2015-05-08 15:53:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر