فهرست
سازمان لیگ تصمیم می‌گیرد: سایپا تهران یا کرج؟
سازمان لیگ تصمیم می‌گیرد: سایپا تهران یا کرج؟

سازمان لیگ تصمیم می‌گیرد: سایپا تهران یا کرج؟

آی اسپورت - سایپا رسما از سازمان لیگ خواسته به تهران برگردد. این باشگاه که پیش از این هم در تهران بود و چند سال قبل به کرج انتقال پیدا کرد، هنوز در تهران تمرین می‌کند و فقط در کرج بازی‌هایش را انجام می‌دهد. درخواست سایپا با واکنش هیات فوتبال کرج همراه شده و آن‌ها می‌خواهند جلوی خروج سایپا را بگیرند.

غلامرضا بهروان، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید آن‌ها درباره اینکه سایپا در کرج بماند یا به تهران برگردد تصمیم نهایی را می‌گیرند: «باشگاه سایپا درخواست رسمی خود را برای خروج از استان البرز در فصل آینده به سازمان لیگ ارائه داده و در آن نیز دلایل خود را ذکر کرده است. آنها در این نامه به دلایلی از جمله اینکه ما همه قراردادهای خود را در تهران ثبت می‌کنیم یا هیچگاه در کرج تمرین نمی‌کنیم و... اشاره کرده‌اند. پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر این موضوع را بررسی کرده و هیئت رئیسه سازمان لیگ در این خصوص تصمیم نهایی را می‌گیرد، ضمن اینکه اداره کل ورزش استان البرز و هیئت فوتبال استان البرز نیز کلی حرف و دلیل دارند که ما باید دلایل آنها را شنیده و بررسی کنیم تا تصمیم نهایی را در این خصوص بگیریم.»

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-08 16:31:09
نظر دهید

۱ نظر
Hamid
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۱۷
من تو استادیومی کار میکنم که تازه تاسیسه و در جنوب تهرانه.به تازگی مسولین تیم سایپا برای اجاره و یا حتب خرید این مجموعه اومده بودن.احتمال خیلی زیاد خیالشون بابت انتقال به تهران راحته که حاضرن انقد پول بابت این مجموعه بدن ولو برای اجاره باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر