فهرست
اتفاق هفته: ورزشگاه آزادی پس از 5روز دوباره 100هزارتایی می‌شود؟
اتفاق هفته: ورزشگاه آزادی پس از 5روز دوباره 100هزارتایی می‌شود؟

اتفاق هفته: ورزشگاه آزادی پس از 5روز دوباره 100هزارتایی می‌شود؟

آی اسپورت-بعد از یک فصل کم تماشاگر و بی سروصدا که فوتبال ایران پشت سر گذاشت ورزشگاه آزادی به لطف موفقیت پرسپولیس در آسیا،حضور برانکو و مجانی بودن بلیط در دو بازی بعد از مدتها میزبان صد هزار هوادار بود که با حضورشان شور و شوق را مجددا به فوتبال بازگردانده بودند. هوادارانی که به گواه اکثر کارشناسان عامل اصلی نتیجه گرفتن تیمشان در آن دو بازی حساس بودند. خبر خوب این است که شاید بعد از دومین حضور صدهزارنفری هواداران پرسپولیس بعد از گذشت چند روز بازهم این استادیوم پر شود.

این بار بخاطر بازی بسیار حساس استقلال و تراکتورسازی. هواداران تراکتور که همیشه در بازیهای مقابل سرخابیها در تهران برای تیمشان سنگ تمام گذاشته‌اند و حضور پرتعدادی داشته‌اند. از آن سو هم استقلالیها که تیمشان فصل خوبی را نداشته است آخرین امیدهایشان برای کسب سهمیه را نمیخواهند از دست بدهند و شاید تصمیم بگیرند با حضور 100 هزار نفری مانند هواداران پرسپولیس به تیمشان کمک کنند که در یک فصل بد پایان نسبتا خوبی داشته باشند.

استقلالیها از هر فرصتی استفاده می‌کنند تا از هوادارانشان دعوت کنند که در این بازی خیلی حساس آنها را تنها نگذارند آیا هواداران آبی به این دعوت پاسخ مثبت میدهند؟

  ۴  
آی اسپورت
2015-05-08 18:52:22
نظر دهید

۴ نظر
میثم
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۱۳
اونا نمیتونن چون پنجاه درصد ورزشگاه مال ما تراکتوریاست پس اونا میتونن حضور پنجاه هزار نفری داشته باشن
-
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۳۵
استقلال خره کی باشه که بخاد با ما کری بخونه
محمد
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۴۲
سایت محترم ازتون یه خواهش دارم .بفرمایین با چه فرمولی شما شانس گرفتن سهمیه به استقلال میدین ؟ استقلال اگه دوتا بازیش رو ببره میشه 53 تا در صورتی 4 میشه که از دو تا تیم فولاد و ذوب دو تاشونم از دو تا بازی امتیاز از دست بدن و نفت هم تو جام حذفی ذوب رو ببره . لطفا با این تفاسیر بگین ایستقلال چند درصد احتمال کسب سهمیه داره که اینقدر تو بوغ و کرنا میکنین که هوادار جمع کنین ؟
علیرضا
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۴۹
لنگی ساندیسی تیم شما از عالم و آدم خرتره که فقط با ساندیس های حاج حسین حال می کنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر