فهرست
گزارش روز: مستی از نوع اسپانیایی؛ گواردیولا چندان هم هنرمند نیست
گزارش روز: مستی از نوع اسپانیایی؛ گواردیولا چندان هم هنرمند نیست

گزارش روز: مستی از نوع اسپانیایی؛ گواردیولا چندان هم هنرمند نیست

آی اسپورت- در شب پایانی مرحله رفت از دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا رئالی ها در حالی عازم آلمان شدند که تنها یک پیروزی را در 25 بازی اخیر خود در کارنامه داشتند اما نمایش ضعیف شالکه برتری مطلق مادریدی ها را رقم زد تا معدنچی ها شکست تلخی را در گلزن کیرشن تجربه کنند.

اما رسانه های اسپانیایی پس از این پیروزی چشم گیر در حالی که از نتیجه 6 بر 1 بدست آمده کاملا سرمست شده بودند به تحسین قدرت های تهاجمی رئال مادرید پرداختند. آن ها شکست سنگین شالکه را غیر مستقیم به بایرن تعمیم می دهند تا رئال را فراتر از تیم مونیخی برترین قدرت اروپا بدانند.

جولیان رویز مفسر ورزشی روزنامه ی اسپانیایی ال موندو در این مورد نوشت:" ما تیم هایی مانند لورکوزن، شالکه و دورتموند را در این فصل لیگ قهرمانان دیده ایم و این نشان می دهد که کار گواردیولا در بایرن چندان هم درخشان نیست."

او ادامه می دهد:" بوندس لیگا به وضوح بسیار ضعیف است بایرن در لیگی بازی می کند که به واضح در آن حکم پادشاه را دارد و تیم های دیگر در حد رقابت با آن ها نیستند."

رویز در پایان صحبت هایش برتری های رئال را به رخ مدافع عنوان قهرمانی می کشد و می گوید:" رئال با پدیده هایی همچون رونالدو و بیل نه تنها توانست در لیگ قهرمانان اروپا خود را مدعی معرفی کند بلکه قدرت واقعی بایرن را نیز به چالش کشاند."
     
آی اسپورت
2014-02-28 00:04:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر