فهرست
پیش‌بازی: بارسلونا – رئالِ سوسیداد / به دنبالِ هفدهمین برد پیاپی
پیش‌بازی: بارسلونا – رئالِ سوسیداد / به دنبالِ هفدهمین برد پیاپی

پیش‌بازی: بارسلونا – رئالِ سوسیداد / به دنبالِ هفدهمین برد پیاپی

آی‌اسپورت – هفته‌یِ گذشته همه از بارسلونا و لیونل مسی حرف می‌زدند، از اینکه تیمِ لوئیس انریکه حتی از تیم گواردیولا هم بهتر شده، چون بایرنِ گواردیولا را 3-0 شکست داده است. اما بارسا برایِ حفظِ اختلافِ امتیازش با رئالِ مادرید، باید تمامِ این داستان‌ها را فراموش کند و خاطره‌یِ شیرینِ چهارشنبه را کنار بگذارد و متمرکز شود رویِ بازیِ امشب. تنها مصدومِ احتمالیِ بارسا در این بازیِ ژرمی متیو است و البته امکانِ اینکه انریکه به یکی، دو مهره‌یِ اصلیش در این بازی استراحت بدهد هم هست.

 

آمارِ کلیدی

 

1-بارسا در 11 بازیِ آخرش در لیگ، 10 برد و 1 مساوی داشته. این بهترین فورمِ تیمِ انریکه در این فصل بوده است.

2-سوسیداد از 18 بازیِ خارج از خانه‌یِ این فصل تنها 1 بازی را برده است (9 مساوی، 8 باخت).

3-سوسیداد تنها تیمی در لالیگایِ امسال است که دو بازیِ آخرش مقابلِ بارسلونا را برده. اگرچه هر دویِ این بازی‌ها در باسک بوده است. آخرین پیروزیِ این تیم مقابلِ کاتالان‌ها در ژانویه‌یِ امسال بود به رهبریِ دیوید مویز.

4-لیونل مسی در 4 بازیِ اخیر این دو تیم در نوکمپ گل زده است (6 گل در مجموع).

5-کلودیو براوو در 6 بازیِ گذشته‌یِ لا لیگا، 5 کلین شیت داشته. بارسا در 4 بازیِ گذشته‌اش 18 گل زده و هیچ گلی دریافت نکرده است.

5-اگر مسی این بازی گل بزند، هفتمین بازیِ پیاپی‌اش در لا لیگا خواهد بود که تورِ دروازه‌یِ حریفان را لرزانده است. این بهترین رکوردِ مسی خواهد شد بعد از آن 21 بازیِ پیاپی‌ای که در لالیگا گل زد و در میِ 2013 به پایان رسید. 


ترکیبِ احتمالیِ دو تیم


     
آی اسپورت
2015-05-09 08:34:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر