فهرست
پیش‌بازی: کریستال پالاس – منچستر یونایتد / ضد و نقیضِ فن خال
پیش‌بازی: کریستال پالاس – منچستر یونایتد / ضد و نقیضِ فن خال

پیش‌بازی: کریستال پالاس – منچستر یونایتد / ضد و نقیضِ فن خال

آی‌اسپورت - منچستر یونایتد در حساس‌ترین و حیاتی‌ترین مقطعِ فصل 6 بردِ پیاپی به دست آورد و در آستانه‌یِ کسبِ سهمیه‌یِ چمپیونزلیگ بود که به ناگاه سه شکستِ پشتِ سر هم و سه بازیِ بدونِ گلِ زده، از راه رسید. یونایتد هنوز هم شانسِ خیلی بیشتری نسبت به لیورپول برایِ چهارم شدن دارد. حتی همین فردا ممکن است تکلیفِ آخرین سهمیه‌یِ چمپیونزلیگِ امسالِ لیگ برتر مشخص شود، اگر امشب یونایتد ببرد و فردا لیورپول به چلسی ببازد. به هر صورت تیمِ فن خال که هنوز 4 امتیاز از شاگردانِ برندان راجرز بیشتر دارد، برایِ اینکه این فصلِ پر از ضد و نقیض را به سلامت پشتِ سر بگذارد و با ویرایشِ خودش آماده‌یِ جنگیدن برایِ فصلِ آینده شود، باید بدونِ توجه به نتایجِ لیورپول 6 امتیاز از 9 امتیاز باقی مانده را کسب کند. یونایتد در این بازی هم بدونِ کریک، رافائل، روخو، اونز و احتمالا شاو خواهد بود.

 

آمارِ کلیدی

 

1-پالاس در 8 بازی از 10 بازیِ اخیرش مقابل یونایتد، موفق به گل زدن نشده است. یونایتد از 13 دیدارِ اخیر دو تیم در لیگ، 11 را برده و 2 بازی هم مساوی شده است.

2-یونایتد در 4 بازیِ گذشته‌اش در سلهرست پارک، کلین شیت داشته است.

3-وین رونی در حالِ حاضر 185 گل در لیگ برتر دارد. فقط دو بازیکن در تاریخِ این لیگ بالاتر از رونی قرار گرفته‌اند: اندی کول (187) و آلن شیرر (260).

4-از 8 گلِ آخرِ پالاس در لیگ، گلن ماری در 6تایش تاثیر مستقیم داشته است (3 گل، 3 پاسِ گل).

5-پالاس این فصل بیشترین بازگشت‌ها را در لیگ برتر داشته است (18 امتیاز از بازی‌هایی که عقب افتاده).

 

ترکیبِ احتمالیِ دو تیم

 

 

     
آی اسپورت
2015-05-09 09:09:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر