فهرست
پیش‌بازی: بایرن مونیخ – آگزبورگ / در انتظارِ معجزه
پیش‌بازی: بایرن مونیخ – آگزبورگ / در انتظارِ معجزه

پیش‌بازی: بایرن مونیخ – آگزبورگ / در انتظارِ معجزه

آی‌اسپورت – تیمِ گواردیولا دو هفته است که قهرمان بوندسلیگا شده و در این مدت هر سه بازیِ خودش را مقابلِ دورتموند، لورکوزن و بارسلونا باخته است. بایرن فصلِ پیش هم درست بعد از قطعی شدنِ قهرمانیش 3 بازی پشتِ سرِ هم را بدونِ پیروزی سپری کرد. اما آمارِ نگران‌کننده‌یِ اصلی رکوردِ بایرنِ گواردیولا در نیمه‌نهایی‌هایِ چمپیونز لیگ در دو فصلِ اخیر است: 3 بازی، 3 شکست، 8 گلِ خورده، بدونِ گلِ زده. بایرن امروز به مصافِ آگزبروگ می‌رود، تیمی که اولین شکستِ فصلِ پیش (در حالی که قهرمانی‌اش مسلم شده بود) را مقابلش تجربه کرد. آنچه مسلم است پپ گواردیولا امروز تیم دومش را به زمین خواهد فرستاد و مهرهایِ کلیدی‌ای که برایش باقی مانده را حفظ خواهد کرد تا باواریایی‌ها منتظر یک معجزه بنشینند.

 

آمارِ کلیدی

 

1-بایرن 7 بازی از 6 دیدار مقابلِ آگزبورگ را برده و در مجموع تنها 3 گل از این تیم خورده است.

2-بایرن مونیخ این فصل بینِ تمامِ تیم‌هایِ بوندسلیگا، بیشترین امتیازاتِ خانگی را کسب کرده است (40) و آگزبورگ بعد از فرانکفورت (10)، کمترین امتیازاتِ خارج از خانه را (12).  

3-گواردیولا در 65 بازیِ بوندسلیگا فقط 5 بار شکست خورده است. تمامِ این شکست‌ها بعد از استراحتِ زمستانی و 3تا از آن‌ها بعد از قطعی شدنِ قهرمانیِ تیمِ او بوده‌اند.

4-بایرن مونیخ این فصل 21 کلین شیت داشته، رکوردی که خودشان در فصلِ 2012-2013 برایِ بوندسلیگا تعیین کردند. بایرن این فصل 15 گل خورده و این شانس را دارد که رکوردِ کمترین گل خورده در یک فصلِ بوندسلیگا را هم بشکند (18).

5-روبرت لواندوفسکی در 7 بازیِ لیگ مقابلِ آگزبورک 8 گل زده است. تنها فرایبورگ (10) و هانوفر (9) بیشتر از لواندوفسکی در بوندسلیگا گل خورده‌اند.

 

ترکیبِ احتمالیِ دو تیم


 

     
آی اسپورت
2015-05-09 11:10:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر