فهرست
ترابوزان اسپور 0 - 2 یوونتوس: گزارش بازی
ترابوزان اسپور 0 - 2 یوونتوس: گزارش بازی

ترابوزان اسپور 0 - 2 یوونتوس: گزارش بازی

آی اسپورت- دو تیم ترابوزان اسپور ترکیه و یوونتوس ایتالیا امشب در مرحله ی یک شانزدهم نهایی رقابت های لیگ اروپا در ورزشگاه حسین آونی آکر مقابل یکدیگر به میدان رفتند.

 

یوونتوس که در بازی های مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان عملکرد مطلوبی نداشت و با از دست دادن امتیاز در روزهای اول مقابل حریفان ضعیف کارش به روزهای آخر کشیده شده بود در دیدار آخرش در رقابت های مرحله ی گروهی به گالاتاسرای ترکیه برخورد. آن دیدار گالا توانست به لطف برف و البته بازی خوب و جنگنده ی بازیکنانش از سد یووه بگذرد.

 

اینبار یووه حریف را دستکم نگرفت و توانست با پیروزی دو بر صفر مقابل ترابوزان در خانه و تکرار همان نتیجه در خانه ی حریف درمجموع با برد چهار صفر ازین مرحله بگذرد.

 

ترابوزان اسپور ترکیه از سال 1982 به بعد نتوانسته بود تیمی از سری آ ایتالیا را در خانه مغلوب کند و آخرین برد آن ها در مرحله ی اول جام یوفا در برابر اینتر با نتیجه ی 1-0 بود. حامی ماندیرالیسه تغییر نسبت به دیدار رفت در تورین انجام داده بود و از فلورنت مالودا، مارک جانکو و آدریان میرزیوسکی در این بازی استفاده کرده بود.

 

ترکیب دو تیم را مرور می کنیم:

 

یوونتوس(2-5-3):

بوفون، کاسرس، بونوچی، اگبونا، ایسلا، ویدال، مارکیزیو، پوگبا، پلوسو، اسوالدو، جووینکو

 

ترابوزان(3-3-4):

اونور، بوسینگوا، دمیر، یوملو، کادیر، اولکان، میرزیوسکی، زوکورا، مالودا، اوزر، جانکو

 

پیش ازین آنتونیو کنته توانسته بود دو بار به عنوان بازیکن در پی اس وی (1978) و در آژاکس (1992) را بالای سر ببرد.

آمار مالکیت توپ در این مسابقه با راه راه پوشان بود(55-45) و آن ها با 22 (17 تا در چارچوب) شوتی که به سمتت دروازه ی اونور شلیک کردند شب سختی را برای این دروازه بان رقم زدند.

در مقابل ترابوزانی ها فقط 10 (4 تا در چارچوب) شوت به سمت دروازه ی بوفون داشتند.

 

گل ها:

یوونتوس:

"18ویدال (پاس جوینکو) – "33 اسوالدو (پاس جوینکو)

 

گل اول بازی برای یوونتوس در دقیقه ی 18 توسط ویدال به ثمر رسید. همکاری جوینکو با اسوالدو نتیجه داد شوت اسوالدو توسط اونور بد دفع شد، توپ مقابل پای ویدال افتاد و او بدون کوچک ترین مکسی توپ را وارد دروازه ی اونورکرد.

 

اسوالدو مهاجم قرضی یووه از ساوتهمپتون اینبار گل زد. شوت ویدال به خوبی توسط یوملو دفع شد ولی جوینکو با تیزهوشی توپ رابه اسوالدو رساند و او درون محوطه ی جریمه با ضربه ای زیبا اختلاف را دوبرابر کرد.

یووه در مرحله ی بعد باید به مصاف فیورنتینا برود. فیورنتینا به مربی گری وینچنزو مونتلا تنها تیمی است که در رقابت های این فصل سری آ توانسته تیم آنتونیو کنته را شکست دهد.

     
آی اسپورت
2014-02-28 02:21:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر