فهرست
کارشناسی / ردنپ: دیپی تازه اولِ کار است
کارشناسی / ردنپ: دیپی تازه اولِ کار است

کارشناسی / ردنپ: دیپی تازه اولِ کار است

«دیپی شروعِ خیلی خوبی برایِ یونایتد است، چون در هر سه پستِ جلو، مهاجمِ خطرناکی است، به خصوص وقتی از چپ به داخل می‌زند. ما بازیکنانِ زیادی را دیده‌ایم که از لیگِ هلند به لیگ برتر آماده‌اند. بعضی‌ها خیلی موفق بودند و بعضی‌هایِ دیگر اصلا. برایِ همین جالب است که ببینیم سرنوشتِ او در لیگ برتر چه می‌شود. فقط مطمئن نیستم که معنایِ حضورِ او برایِ دی ماریا چه خواهد بود. دی ماریا اصلا آدمِ خوشحالی این روزها به نظر نمی‌رسد و برایِ همین سرنوشتِ او هم مشخص نیست.»

«با این وضعیت یونایتد مهاجمین زیادی در ترکیبش خواهد داشت. انتظارِ من این است که فالکائو و فن پرسی باشگاه را ترک کنند. البته مطئنم فن خال یک مهاجم را به تیمش اضافه خواهد کرد. او یک سال کامل وقت داشته تیمش را بررسی کند و ببیند چه چیزهایی لازم دارد. مطمئنم فن خال همین الان اهدافش ترنسفرش را مشخص کرده است. با این وضعیت احتمال می‌دهم جیمز ویلسونِ جوان هم به یکی از تیم‌هایی که تازه به لیگ برتر صعود کرده‌اند قرضی منتقل شود، تا فرصت بازیِ ثابت و گل زدن را به دست بیاورد و فصلِ بعد برگردد یونایتد.»

«اما مشکلِ یونایتد فقط در خطِ حمله نیست. باید دید وضعیتِ ده خئا چه می‌شود. فرض کنیم او به رئال برود و به جایش گرت بیل به یونایتد بیاید. خب ده خئا خیلی دروازه‌بانِ خوبی است اما گرت بیل! یونایتد می‌تواند از پتر چک چند سال در دروازه‌اش استفاده کند. گرت بیل انتقالی فوق‌العاده برایِ یونایتد خواهد بود. یونایتد باید فکری هم برایِ جانشینی کریک بکند. یونایتد این فصل یا کریک 71 درصد از بازی‌هایش را برده و بدونِ او تنها 42 درصد. نقشِ کریک شاید بیش از حد برایِ یونایتد حیاتی بوده و این نکته‌ای است که فن خال حتما بهش توجه خواهد کرد. در دفاعِ راست والنسیا خوب بوده، ولی اگر آن‌ها فکر کنند بازیکن بهتری پیدا می‌کنند قطعا دنبالش خواهند رفت. و نکته‌یِ دیگر فلینی است. درسته که این فصل در خیلی از بازی‌ها مهره‌یِ کلیدیِ تیم بوده، اما وقتی بازیکنانِ جدید در تابستان برسند، آیا بازهم جایی برایِ او در ترکیبِ اصلی خواهد بود؟»

 

 

     
آی اسپورت
2015-05-09 12:55:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر