فهرست
ورود خریدار جدید به مزایده/ پرسپولیس- استقلال؟ فرقی نمی کند!
ورود خریدار جدید به مزایده/ پرسپولیس- استقلال؟ فرقی نمی کند!

ورود خریدار جدید به مزایده/ پرسپولیس- استقلال؟ فرقی نمی کند!

آی اسپورت- در شرایطی که خیلی ها، انصرافِ حسین هدایتی از خرید باشگاه پرسپولیس را شو آفِ تازه او و یک خیز بلندتر برای ورود دورباره به معادلات خرید باشگاه در آینده می دانند، دیگر خبری از فعالیت های تبلیغاتی هدایتی و چند حامی سرشناس او نیست و به نظر می رسد بعد از بولد شدن ماجرای بدهی ها و به خطر افتادن اعتبار هدایتی، حالا دیگر این انصراف، شکلی کاملا جدی به خودش گرفته است.

با کنار رفتن هدایتی بعد از مزایده سوم، بهنام پیشرو کیش به عنوان آخرین خریدار باقی مانده پرسپولیس مطرح شد. به نظر می رسد تا فرارسیدن مزایده چهارم، گروه های دیگری نیز برای خرید این باشگاه اقدام کنند. یکی از افرادی که در ساعات اخیر از خرید باشگاه خبر داده، مجید احتشام زاده است. سرمربی اسبق تیم ملی تنیس، قصد دارد به همراه شرکا وارد ماجرای خرید یکی از دو باشگاه بزرگ پایتخت شود. جالب اینکه ظاهرا برای او هیچ فرقی ندارد کدام یک از این دو باشگاه را بخرد. او در گفتگویی در مورد این تصمیم، اعلام کرده که به خاطر سابقه بازی در شاهین، به خرید پرسپولیس تمایل بیشتری دارد!  لحن و جمله بندی او، به روشنی نشان می دهد خود باشگاه برایش اهمیت زیادی ندارد و تنها خرید باشگاه، اتفاقی مهم برای او تلقی می شود. با این متقاضیان خرید که یکی شان حسن روشن را اسطوره پرسپولیس می داند و برای دیگری فرقی نمی کند کدام باشگاه را بخرد، هواداران قرمزهای تهران احتمالا از دولتی ماندن استقبال خواهند کرد!

  ۲  
آی اسپورت
2015-05-09 13:15:37
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۱۱
مجید احتشام زاده که استقلالیه, چند بار تو برنامه های تلویزیونی گفته, یه زمانی تو صبح بخیر ایران مجری بود
کیروشی پور
يكشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۲۶
انوقت چرا لگوی لنگو گذاشتی ؟؟؟؟خوبه گفتی که خریدار گفته فرقی نمیکند .فقط برای شما که لنگی هستی فرق میکنه درسته ؟؟؟؟هر کاری بکنید اس اس سرورتونه خودتون میدونید 444444444444
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر