فهرست
واکنش عابدینی به وزیر: در زمان قاجار هستید یا سواد ندارید؟
واکنش عابدینی به وزیر: در زمان قاجار هستید یا سواد ندارید؟

واکنش عابدینی به وزیر: در زمان قاجار هستید یا سواد ندارید؟

آی اسپورت - انتقادات وزیر ورزش از هدایتی باعث ناراحتی نزدیکان او شده است. محمود گودرزی هدایتی را متهم کرده بود به سبک قاجار به بازیکنان مورد علاقه‌اش سکه می‌دهد: «متأسفانه در ورزش ما یک نظامی ایجاد شده بود آن هم به سبک قاجار! در زمان قاجار از ورزشکارانی که خوششان می‌آمد به آن‌ها سکه می‌دادند و این نظام متأسفانه دردسرهای زیادی را برای ما ایجاد کرد. من آدم سراغ دارم که مسئول بوده و کنار زمین فوتبال می‌رفته و از شوت زدن یک بازیکن خوشش می‌آمده می‌گفته من به این بازیکن 5 سکه می‌دهم. این موضوع آنقدر ادامه پیدا کرد که آقایان رفتند برای ورزشکاران مدال‌آور ما سکه تعیین کردند.»

امیر عابدینی، مدیرعامل سابق پرسپولیس و نماینده هدایتی در مزایده فروش این باشگاه، وزیر را بخاطر این صحبت‌ها متهم به بی‌سوادی کرد: «نمی‌دانم در حال حاضر زمان قاجار است یا آقایان سواد ندارند؟ مگر خود وزیر سکه پاداش نمی‌دهد؟ ضمن اینکه نمی‌شود کنار زمین ایستاد و سکه داد چون اجازه نمی‌دهند. بایستی و باید بالا بروی و بازی را ببینی. با این حساب تعجب می‌کنم بعضی‌ها چطور در این دولت پست گرفته‌اند.» عابدینی اعتقاد دارد آن‌ها زمان مشکلات مالی سراغ هدایتی می‌آیند و بعد از راه افتادن کارشان او را متهم می‌کنند: «مگر فراموش می‌کنند که خودشان دنبال هدایتی می‌فرستند و می‌گویند بیا و کمک کن. از پروین بپرسید وقتی پرسپولیس گرفتار شده بود برای کمک به این باشگاه به دنبال که آمدند؟ چرا صدای رئیس فدراسیون فوتبال در نمی‌آید که قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا به من گفت فدراسیون برای هزینه‌های تیم ملی مشکل دارد و برو بپرس آیا هدایتی می‌آید کمک کند یا نه؟ پرسپولیس برای سفرهای خود در لیگ قهرمانان آسیا مشکل داشت یا نه؟ برای تیم امید، برای تیم کشتی چه کسی پاداش داد؟ چنین فعالیت‌هایی در 10 سال گذشته فراموش شده است؟ در چنین مواقعی هدایتی فردی مدرنیته است و متعلق به زمان قاجار نیست؟»

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-09 13:09:32
نظر دهید

۱ نظر
کیروشی پور و دوستان عاشق کیروش
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۵
بی سواد تویی اقای عابدینی که داماش رو به فنا دادی .
بی سواد زمان تمرین تیم دیگه لزومی نداره اقایونی مثل حسین دولابی بره از جایگاه نگاه کنه از کنار زمین و در کنار امثال تو بازیکن رو نگاه میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر