فهرست
قلعه نویی: مخالف تغییر زمان داربی هستیم/ چون چشم آبی نیستم به حرف هایم توجه نمی شود
قلعه نویی: مخالف تغییر زمان داربی هستیم/ چون چشم آبی نیستم به حرف هایم توجه نمی شود

قلعه نویی: مخالف تغییر زمان داربی هستیم/ چون چشم آبی نیستم به حرف هایم توجه نمی شود

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در کنفرانس خبری امروزش برای مسابقه فردا با تراکتور، تنها به گفتن چند جمله درباره رقیب بسنده کرد و طبق معمول بحث های متفاوتی را به جلسه کنفرانس آورد.انگیزه داریم: دو سه روز گذشته تنها زمانی بود که تمام بازیکنان را در اختیار داشتیم. دغدغه مالی و مسائل دیگر هم وجود دارد اما بازیکنانم از انگیزه زیادی برای برد در این دیدار بعد از پیروزی برابر صبا برخوردارند.

 

تراکتورسازی: آنها تیم خوبی هستند و از مربی خوبی نیز بهره می‌برند و این مساله باعث می‌شود فردا بازی خوبی در استادیوم آزادی شاهد باشیم و تماشاگران و طرفداران دو تیم نیز راضی باشند.

 

بازیکنان در خطر محرومیت: این دو بازی برای ما کاملا حیثیتی و مهم است. خصوصا سه امتیاز دیدار برابر تراکتورسازی. مطمئنا بازیکنان از تجربه خوبی برخوردار هستند و اشتباهی مرتکب نخواهند شد. با کرار نیز صحبت کردیم تا کارت نگیرد و بتوانیم او را در برابر پرسپولیس در اختیار داشته باشیم. مصدومیت کرار جزیی است و از کادرپزشکی نیز تشکر می‌کنم. همیشه بازیکنان مصدوم را تحویل می‌گرفتیم و تیم پزشکی ما تلاش زیادی کردند.

 

تغییر داربی: ما روی زمان حساب کردیم و با توجه به مشکلات مالی استقلال رزرو هتل مشکل است و ما مخالف تعییر داربی هستیم.

 

لیگ چهاردهم: به نظر لیگ امسال کیفیت سال گذشته را نداشت و اردوهای پیاپی یکی از مسائلی بود که به ما ضربه زد. برای استقلال سال سختی بود و تعطیلی پیاپی به ما لطمه زد. استقلال بازیکنان زیادی در تیم ملی داشت و این مساله باعث شد تیم ما بیشترین ضرر را در این رابطه داشته باشد.

 

برنامه ریزی لیگ: ما که برنامه ریزی بلد نیستیم می توانیم از لیگ ترکیه الگوبرداری کنیم. تیم ملی ترکیه برای حضور در جام ملت‌ها اینقدر بازی‌های داخلی‌اش را تعطیل می‌کند؟ 10 سال پیش گفتم و اکنون هم می گویم اما چون چشم آبی نیستیم کسی توجه نمی کند. در این زمین‌ها نمی‌شود بازی کرد و باید تمام استادیوم های ما مثل زمین آزادی شود.

 

استقلالِ کم تماشاگر: باید ریشه یابی کرد که چرا جمعیت استادیوم کم شده است. در دو بازی اخیر پرسپولیس در لیگ قهرمانان 200هزار طرفدار به استادیوم آمد و اما می‌گوییم فوتبال ما کیفیت ندارد. باید ریشه‌یابی کرد که دلیل قهر طرفداران از استادیوم چیست و آن را برطرف کرد. وقتی برنامه‌ریزی بلد نیستیم باید حداقل الگوبرداری را یاد بگیریم.

     
آی اسپورت
2015-05-09 13:25:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر