فهرست
پیکان- راه آهن/ بلیتِ سقوط اوکی می شود!
پیکان- راه آهن/ بلیتِ سقوط اوکی می شود!

پیکان- راه آهن/ بلیتِ سقوط اوکی می شود!

آی اسپورت- بعدازظهرِ فردا، پخش های زنده تلویزیونی و نگاه علاقه مندان به فوتبال در ایران، به دره های بالایی جدول خواهد بود. به نبردِ تراکتور در آزادی، نفت در تهران و سپاهان در خوزستان.  با این وجود، مسابقه راه آهن و پیکان به لحاظ حساسیت، در مقابل نبردهای بالای جدول کم نخواهد آورد. جدال دو تیم 25 امتیازی جدول رده بندی که بازنده اش، به چاهِ سقوط خواهد افتاد و برنده اش، احتمالا به طرز معجزه آسایی نجات پیدا خواهد کرد.

راه آهن و پیکان، فصل را با مربیان دیگری آغاز کرده بودند. تیم زردپوش، با حمید استیلی استارت زده بود و تیم آبی، قراردادی سنگین با منصور ابراهیم زاده داشت. استیلی بعد از حواشی مربوط به وضعیت مالی تیمش کنار رفت و مسئولان پیکان، بعد از شکست های متوالی و رتبه ضعیف در جدول رده بندی، ابراهیم زاده را کنار گذاشتند. در راه آهن، این علی لطیفی بود که بعد از استیلی سرمربی شد و تیم را به قعر جدول رده بندی چسباند. ورود فرهاد کاظمی اما اوضاع را کمی بهتر کرد تا راه آهنی ها حداقل تیم آخر جدول نباشند. در پیکان اما ورود مرفاوی، تنها به بدتر شدن همه چیز ختم شد.

15 هفته بدون پیروزی، رکورد باورنکردنی پیکان در رقابت های لیگ برتر است. در واقع صمد مرفاوی هنوز هم موفق نشده حتی یک پیروزی با تیمش به دست بیاورد و همچنان به شکلی عجیب، مورد حمایت مدیران باشگاه قرار دارد. رسیدن این عدد به 16؛ احتمالا هم کار این مربی در پیکان و هم کار پیکان در رقابت های لیگ برتر را تمام خواهد کرد. این در حالی ست که راه آهن در هفته های گذشته تیمی احیا شده نشان داده و اگر بتواند از سد خط دفاعی خوب پیکان عبور کند و نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل بازی رفت بگیرد، به لیگِ برتر سلامی دوباره خواهد داد.

     
آی اسپورت
2015-05-09 13:35:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر