فهرست
کنایه تونی به انتقادات: حتما ضعیف هستم که تیم را از رده پنجم به صدر آوردم!
کنایه تونی به انتقادات: حتما ضعیف هستم که تیم را از رده پنجم به صدر آوردم!

کنایه تونی به انتقادات: حتما ضعیف هستم که تیم را از رده پنجم به صدر آوردم!

تونی اولیویرا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال گفت:قبل از هر چیز باید بگویم سه ماه است به تراکتور آمده ام و وقتی به این تیم آمدم تراکتور در جدول پنجم بود و شش امتیاز با صدر جدول فاصله داشت. اما الان دو بازی آخر است و ما داریم برای قهرمانی می جنگیم. با تیم هایی که خیلی قوی تر هستند. الان با تیم هایی می خواهیم بازی کنیم که امکانات شان از هر لحاظ از ما بهتر و بیشتر است و ما 180 دقیقه دیگر تا پایان لیگ زمان داریم. 90 دقیقه اول برابر استقلال بازی می کنیم. این تیم همیشه رقیبی سخت بوده است ولی این باعث نمی شود انگیزه و روحیه خودمان را از دست بدهیم. زیرا ما برای این برد در این مسابقه هم شانس داریم و تلاش می کنیم از این شانس حتی اگر کم هم باشد استفاده کنیم.

 

چقدر به قهرمانی تیمش امیدوار است: ما کار و بازی خودمان را انجام می دهیم تا سه امتیاز را کسب کنیم اما فکر می کنم در بین رقیبان ما سپاهان هر چند تیم بسیار خوبی است اما رقیبان آسانتری دارد. به هر حال ما کار خودمان را انجام می دهیم و سعی می کنیم پیروز شویم. 

تیم با حضور او نتایج بهتری نسبت به کادر فنی قبلی گرفت: منظور من این است که با بضاعتی که داشتیم تیم رده پنجم را به صدر جدول رساندیم. لازم است اینها یادآوری شود. من چندین بار در بازی با سپاهان گفتم ما در یک پست سه بازیکن روی نیمکت داشتیم و آیا با این شرایط می توان شرایط حاکم بر بازی را تغییر داد؟ بضاعتی که داریم بسیار اندک است و بازیکنان مصدوم و محروم زیادی داریم که باید خودمان را با این شرایط وفق دهیم. الان تیمی مثل سپاهان بسیار قوی است و همه بازیکنانش را در اختیار دارد. تنها راه ما این است که در این دو بازی بجنگیم تا به قهرمانی دست یابیم. این مساله بسیار مهم است که تراکتورسازی دو بازی تا قهرمانی فاصله دارد و این مهمترین مساله است. 

حضور حبیب گردانی در کلینیک گسترش: حبیب گردانی کارت قرمز دارد و نمی تواند بازی کند و نباید دنبال حاشیه باشیم. من وقتم را برای حواشی و پاسخ به سوالات حاشیه ای از دست نمی دهم. 

برای بازی با استقلال چه برنامه ای دارد: ما همان برنامه ای که برای بازی های قبل داشتیم برای این بازی هم داریم و برنامه خودمان را ادامه می دهیم. 

انتقاداتی که نسبت به نتایج ضعیف تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا مطرح می شود: اگر گفته می شود مربی ضعیف است، راست هم می گویند حتما من ضعیف هستم که تیم رده پنجم را به صدر جدول آوردم. رقبای تیم هایی مثل فولاد و پرسپولیس 4 بازیکن خوب دارند. اگر بخواهیم بازیکنان خودمان را با بازیکنان کشورهای رقیب مان در لیگ قهرمانان آسیا مقایسه کنیم، می بینیم که ما واقعا تیمی نداریم که این توانایی را داشته باشد در آسیا موفق باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-09 14:25:05
نظر دهید

۱ نظر
قره داغ
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۲۳
الکی جو ندین هیشکی از تونی انتقاد نداره یاشاسین تونی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر