فهرست
طعنه مورینیو به پپ: همه با مسی قهرمان اروپا می‌شوند
طعنه مورینیو به پپ: همه با مسی قهرمان اروپا می‌شوند

طعنه مورینیو به پپ: همه با مسی قهرمان اروپا می‌شوند

آی اسپورت-ژوزه مورینیو هم از عملکرد مسی در بازی بارسلونا مقابل بایرن مونیخ تمجید کرده است. به نظر سرمربی پرتغالی حضور مسی در هر تیمی می تواند تضمینی برای سطح متفاوت آن ها مخصوصا در رقابت های اروپایی باشد. او حتی مدعی شده که اگر مسی به هر یک از چهار تیم بالای جدول در انگلیس اضافه شود، شانس آن تیم برای قهرمانی در اروپا به اندازه چشم گیری افزایش پیدا می کند: «شک دارید که من سیتی با مسی می تواند قهرمان لیگ قهرمانان شود؟ یا آرسنال با مسی می تواند قهرمان لیگ قهرمانان شود؟ یا چلسی با مسی قهرمان لیگ قهرمانان شود؟ یا یونایتد با مسی قهرمان لیگ قهرمانان شود؟ من فکر می کنم می شود. یک چیز داریم به نام یک تیم و یک چیز دیگر داریم به نام تیم با مسی. البته نمی گویم آن ها همیشه می برند. فقط می خواهم بگویم که یک تیم با آن پسر یک  تیم متفاوت است. داستانی متفاوت دارد.»

او بعد از صحبت درباره مسی وقت را تلف نکرد و به گواردیولا، رقیب و دشمن قدیمی اش طعنه زد: «مسی یک فینال لیگ قهرمانان را با ریکارد بود. یک فینال لیگ قهرمانان هم با گواردیولا بود. طبیعتا در یک فینال لیگ قهرمانان هم با انریکه خواهد بود. اگر روزی هم برای تیم آنتونی (نام پرتغالی که معمولا برای استفاده به جای فلانی می گویند) بازی کند، آن وقت آنتونی با او به فینال لیگ قهرمانان می رود.»

یک بار دیگر از مورینیو درباره این که مسی از بارسا جدا می شود و آیا چلسی او را می خواهد یا نه، پرسیدند که آقای خاص جواب داد: «به نظر من شانسی برای ترک بارسا توسط مسی وجود ندارد. این فقط عقیده شخصی من است. باشگاه به این بزرگی و قدرتمندی بازیکنش  را از دست نمی دهد. آن بازیکن متعلق به آن ها است. متعلق به مردم آن ها است. باور نمی کنم که او روزی بارسا را ترک کند. البته هیچ کس نمی داند. اما من باور نمی کنم.»

     
آی اسپورت
2015-05-09 14:53:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر