فهرست
عادل فردوسی‌پور نمایشگاه کتاب را به هم ریخت؛ تمدید جشن امضای کتاب مجری محبوب
عادل فردوسی‌پور نمایشگاه کتاب را به هم ریخت؛ تمدید جشن امضای کتاب مجری محبوب

عادل فردوسی‌پور نمایشگاه کتاب را به هم ریخت؛ تمدید جشن امضای کتاب مجری محبوب

آی اسپورت- عادل فردوسی‌پور در یکی دو سال گذشته با کتاب‌های فوتبالی در نمایشگاه کتاب حضور داشت و حالا امسال با ترجمه‌ای از یک کتاب روان‌شناسی. «هنر شفاف‌اندیشیدن» 335 صفحه حجم دارد و در 99 فصل تدوین شده‌ است. هر کدام از فصل‌ها به یکی از معضلات همه‌گیر در حیطه‌ زندگی فردی و اجتماعی اشخاص مربوط است و راه‌کارهایی برای برون‌رفت از آن‌.   این کتاب یکی از پرفروش‌تریدرن آثار چند سال گذشته در حوزه‌ روان‌شناسی زندگی فردی و مدیریت است. نویسنده‌ این کتاب «رولف دوبلی‌» است که با این اثر به صدر جدول پرفروش‌های آثار روان‌شناسی و مدیریت زندگی صعود کرد.
البته بد نیست بدانید ترجمه فردوسی‌پور پرفروش ترین کتاب نشر چمشه در نمایشگاه کتاب بوده. حتی مراسم جشن امضای کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» با ترجمه فردوسی‌پور امروز  در غرفه نشر چشمه برگزار شد. هر چند که استقبال مردم از او باعث شد که عادل قول دهد فردا ساعت 14:30 هم دوباره به غرفه نشرچشمه برود تا برای هواداران کتابش را امضا کند.

فردوسی‌پور سال‌ها پس از تجربه ترجمه در روزنامه ابرار ورزشی، در سال ۱۳۸۸ قراردادی را برای ترجمه کتاب فوتبال در برابر دشمن که درونمایه‌ای فوتبالی-سیاسی دارد با نشر چشمه امضاء کرد. کتاب دوم فردوسی پور، «کتاب جامع فوتبال» نام دارد که دانشنامه‌ای ۴۰۰ صفحه‌ای و تمام رنگی در مورد فوتبال است. این کتاب ترجمه کتاب «The Football Book» است که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ در انگلستان منتشر شد. کتاب جامع فوتبال در اردیبهشت ۱۳۹۱ و در بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب رونمایی شد. ناشر این کتاب نشر بهشت می‌باشد.
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-09 16:44:42
نظر دهید

۲ نظر
بی سوات
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۴۱
نماد تمام آدمهای جهان سومی همین عادل فردوسی پور است که جز وارد کردن فرهنگ پوپولیسم دیگر هیچ دستاوردی برای فوتبال ایران نداشت
مجید
شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۳۵
عادل هم بخاطر برنامه متفاوتش و هم بخاطر شخصیت صادق و امروزی اش --دوست داشتنی ایست-عادل ملاتی برای را تیم ملی و هوادارانش میباشد در منزل ما هنگام آغاز برنامه نود کلا تماشای سریالهای ترکیه داوطلبانه کنسل و به تماشای برنامه نود پرداخته میشود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر